www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ce Zvezda pobediti Partizana u Kupu????
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
mimi_kapone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 107
Mesto: Jug

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta reci! Pobeda zvezde ovoga puta zasluzeno, ono sto sam mislio i verovao da ce biti, nije se desilo, zato cestitam zvezdasima na pobedi. sto se tice Partizana, sam je sebe pobedio, losom igrom, greskom kod prvog gola, crvenim kartonom idijotskog Rnica itd...
Sve u svemu fudbal je bio za nijansu bolji od predhodnog susreta, ali i dalje je to lose, kad bi dosao neki evropski klub, napunio bi zvezdu i partizan do vrha!



_________________
Pozdrav od fenomenomenalnog, jedinstvenog, neprikosnovenog, posebnog i ne ponovljivog Miiiiiiimiiiiiiiiiiijaaaaaaaaaaaa Kaaaappooooneeeeeeaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pravu si Mimi_kapone daleko je nas fudbal od Evropskop Fudbalu Rolling Eyes

_________________
I C E M A N
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nick1982 je napisao/la sledeće:
...''Piksi,koliko košta mesto u Zvezdi,u prvom timu?Hoću da igram!Je l' dosta 300 evra?I ja mnogo volim Zvezdu,a i bolje driblam od svih igrača Zvezde zajedno!Umem i da svadjam sa protivničkim igračima i sa sudijama,bolje nego Materaci i Gatuzo zajedno.A znam i da dodam loptu u noge saigraču.Doduše kuburim malo sa kondicijom,ali i to se da poraviti,mada i ovako mogu duže da trčim od svih igrača.''...


...A tek kakav imam oodarac glavom, cak i Zidan bi mi pozavideo Laughing ...a tek kada treba da se gaze protivnicki igraci too mi cak ni Rooni nije ravan Laughing Laughing ...

Ma bwe bruuuuuuuuuuka, sa ovakvom igrom stvarno ne bi trebao kloob da placa igrace vec igraci kloob... Rolling Eyes

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
mimi_kapone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 107
Mesto: Jug

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 20, 2007 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovi vasi komentari su sjajni, gde samo pronalazite ideju!
Drago mi je sto se bar u jednoj stvari slazemo, a to je nas fudbal, nestala je lepota igre, akcije, lepi potezi, da ti zastane dah kad neko sutne na gol pa makar i promasio, nista od toga vise nema. Danas na utakmici mozes videti 22 ludaka koji trce svi zajedno na jednu loptu, pa takav se fudbal igra ispred moje zgrade na poljancetu, pa cak i bolji... A o bezobraznim, prljavim potezima, provokacijama, udaranjima necu ni da govorim. To je tek sramota, to su mi neki veliki igraci, i jedni i drugi, reprezentativci, fuj!
A sve je pocelo od one izjave Smiljanica, decko se istripovao, da je na terenu jak koliko na recima, dao bi bar jos jedan gol,a ovako, uzaludno je trositi slova za njega i sve njih zajedno, zato pozdrav svim ljubiteljima fudbala u nadi da ce jednom biti bolje!!!

_________________
Pozdrav od fenomenomenalnog, jedinstvenog, neprikosnovenog, posebnog i ne ponovljivog Miiiiiiimiiiiiiiiiiijaaaaaaaaaaaa Kaaaappooooneeeeeeaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Da li ce Zvezda pobediti Partizana u Kupu???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon