www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Grand Produkcija!?!?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
kesaking
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 24

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 21, 2005 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste da sam DJ i da pustam neke od tih pesama ali emisiju nisam gledao niti cu je gledati.
BLJAK 8)


 
patriot_girl_90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 26 Avg 2005
Poruke: 19
Mesto: Banja Luka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 23, 2005 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe, one voditeljke su stvarno p-r-o-p-a-s-t, jedina simpaticna mi je bila goca kovacevic al je ona otisla...i blerine su cista glupost, pogotovu kosimi...al ponekad (saaaamo ponekad) se mogu naci zanimljive stvari, kao npr. sekini nastupi...
 
jeka2206
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 288

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma strasni su..pogledam ih ponekad cisto da se malo ismejem...ali najgore od svega je sto se masa na to prima... Rolling Eyes
 
UleD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 9:11 pm    Naslov poruke: Grand Show Na vrh strane Na dno strane

Da li vi gledate MB Grand i Grand Show
 
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 38

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 7:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da gledam,delom da bih cula neku dobru pesmu,a delom da se slatko nasmejem Very Happy kad vidim pojedine pevace i njihov stajling Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .Emisija bi u svakom slucaju bila mnogo bolja kad bi malo vise pevali a manje reklamirali lubenica preparate i slicno Very Happy Very Happy

_________________
Voli me iz inata,voli me bez ostatka,voli me bilo gde sam,bas takvu kakva jesam,voli me kad me nema,voli me pored svega,voli me kad ni jedan bas razlog za to nemas!

 
neofit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 17

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa dobra je emisija.
samo mi dodije preko ljeta kad non stop repriziraju emisije i to ne samo jednom nego po 5 puta svaku emisiju...
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 3:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kad sam dole na odmoru, petkom sednem i odgledam Grand show!

Ali emisija je postala bas smor. Em sto su voditeljke tako dosadne i vestacke, em je publika dresirana kao u cirkusu, em sto reklamiraju uvek iste stvari.

Ne znam tacno koliko emisija traje, ali imam osecaj da puste ukupno 5 pesme a 25 reklame. I onaj grand duel je ziv smor. Ajd´ da pevaju uzivo pa da je neko takmicenje, ali brate ono je full-playback. Ne znam sta je svrha te ideje?! Rolling Eyes

Glavni razlog sto to uopste gledam je, sto volim da cujem nove pesme, medjutim uvek naletim kad se emisije ponavljaju pa i to mogu da batalim! Very Happy

Jedino sta tu emisiju cini privlacljivom su Seka Aleksic i Tina Ivanovic! 8)
 
zvoncica_nis
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 164
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

grand... pa dobar je kada imas drustvo i kada hocete da se napijete... pa onda opichish grand...........
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma jok, ponekad bacim pogled na par minuta da vidim da ne peva Seka posto jedino nju volim a mozda i ove nove zvezde granda...i promenim kanal, nije zanimljiv... #-o

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grand = Kic + sund :345:

Da ima nesto zanimljivo ja bih ga rado gledala ali pored onako glupih voditeljki koje najavljuju nase "svetske poznate pevace" Exclamation Question i onih nazovi balerina, ja bih pre rekla da su striptizete, sa onim perikama i ocajnom garderobicom i pored tooone reklama i neukusno obucenih pevacica ( i pevaca ) covek moze samo da posizi...

Nekad prebacim na grand na par minuta da vidim da slucajno ne peva Seka ( nekada je i ona bila olicenje kica ali znatno se popravila ) jer jedino nju volim a i da poslusam nove zvezdice granda... Very Happy

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
vikira
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 165

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da gledam, redovno svakog petka
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nit gledam nit me zanima. Ne zna se ko je gori, da li voditelji, pevaci ili publika. Ono je da covek gleda i od muke place.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Grand Produkcija!?!?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 4 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon