www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Grudnjak i spavanje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ga nosim danju ali nocu ga skidam za spavanje....

 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad spavam sa grudnjakom nekad bez, zavisi, ali ne smeta mi uopste kad spavam sa njim

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ga uvjek skidam kad spavam a danju nemogu bez njega!
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skidam ga pre spavanja ne bih podnela spavanje u njemu

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
boobamara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 216

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni ne smeta ni sa njim,ni bez njega..tako da nekad spavam,nekad ne..nemam odredjeno,kako mi dune,,, Cool

_________________
 
mucamaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2007
Poruke: 68
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja grudnjak obično skinem kad god imam priliku za to... ali pošto nemam baš malih grudi moram ga nositi bar kad izađem... Ali dok spavam stvarno nema mesta za grudnjak...

_________________
Pa i da je svaki loš, uvek ima jedan još...
 
medena07
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Okt 2007
Poruke: 111

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 23, 2007 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne nosima ga na spavanju,smeta mi
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nosim ga samo danju!nekad cak i nocu...ne steze me,niti mi smeta...ko da nije na meni...

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 23, 2008 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BaBy** je napisao/la sledeće:
ne skidam ga,i ne smeta mi.
sa mnom je i po danu,i po noci Laughing




Isto,osecam se landaravo bez njega.
I u tangama mogu da spavam.
Nije mi problem.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
nanica123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 28 Maj 2008
Poruke: 84

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 29, 2008 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne nosim ga nocu iako mi ne smeta ......
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 29, 2008 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ga nikad ne skidam,samo kad se tusiram.Spavam sa njim i ne smeta mi,mozda zato sto inace spavam na stomaku...ne znam,nekako cudno se osecam bez njega...ne znam,smetalo bi mi kada bih ga skidala.probala sam jednom da obucem belu majicu ispod i jako cudno sam se osecala,valjda sam se odvikla od toga,odavno ne nosim bele majice...a inace kupujem udobne bruseve, ne kupujem one sa zicama,to bi mi vec smetalo.
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 35

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 11, 2008 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad ne nosim grudnjak dok spavam jer mi je jako neudobno..a i kad sam kuci ga ne nosim,jedino kad izadjem negde..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Grudnjak i spavanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 4 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon