www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Laka Devojka?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Devojka sa kojom sam mora da mi se svidja,jer u protivnom,ne bih bio sa njom



ali brate, ako ode prvu noć sa tobom u krevet, ku*va je...



_________________

~ Banetova Žena ~
 
Ivan_Casni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 48

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postujem tvoje misljenje,ali moje nije takvo... Wink
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 11, 2008 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cemu foliranja...??? Spavala snjim nakon, sekunde ili poslje 2 nedjelje....Taj neko ako misli da sam laka...mislice to ne bitno od vremena... Rolling Eyes

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 11, 2008 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..:: MaYa ::.. je napisao/la sledeće:
Citat:
Devojka sa kojom sam mora da mi se svidja,jer u protivnom,ne bih bio sa njom



ali brate, ako ode prvu noć sa tobom u krevet, ku*va je...


Vidiš, ima nebrojeno slučajeva u kojima ja BiiiiP iz tvoje priče sutra postala Žena tom sa kojim je 1. noć legla u krevet...

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Marija...
AnGeL_oF_LoVe
AnGeL_oF_LoVe





Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 2549

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 11, 2008 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali tu nema logike. Kakva je ta devojka koja odmah, isto veče spava sa tim dečkom?
Zar za TO ne treba vremena? Vremena da učvrstiš odnos, da mu veruješ, ma da ga prosto upoznaš u potpunosti kao ličnost.
Valjda to spada samo u iskorišćavanje, a te devojke su ništa drugo, no obične BiiiiiP . Rolling Eyes
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 11, 2008 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

laka devojka ? jel to ono " E ona je teska 40 kg pa je bas laka " ? Laughing .. malo sale ..

Kao prvo i prvo .. ne slazem da se da je i jedna " devojka " laka jer svaka devojka, po mome misljenju, bi trebala sebi da nadje pravu osobu a ako ta osoba s kojom je u vezi se ne pokaze kao " pravi dasa " onda naravno da ce devojka da trazi nekoga pravog .. zasto bih gubila vreme na nekog ko nije po njenom ukusu ..

Kao drugo .. devojka koja menja momke svaki mesec ne mora da znaci da je laka nego jednostavno treba devojci da se da vremena da odluci koji joj momak lezi ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
..:: MaYa ::.. je napisao/la sledeće:
Citat:
Devojka sa kojom sam mora da mi se svidja,jer u protivnom,ne bih bio sa njom



ali brate, ako ode prvu noć sa tobom u krevet, ku*va je...


Vidiš, ima nebrojeno slučajeva u kojima ja BiiiiP iz tvoje priče sutra postala Žena tom sa kojim je 1. noć legla u krevet...


Slazem se, moja drugarica je sa momkom spavala na prvom sastanku, 4 godine kasnije, ona je jos uvek sa njim i to zive zajedno!

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
TASKE89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Sep 2007
Poruke: 55
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ex_deda je napisao/la sledeće:
Ne! Po mom mishljenu devojka je laka ako menja veze...


u potpunosti se slazem....
 
*IgggY*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Dec 2007
Poruke: 157
Mesto: ZemuN

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 2:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma daj...riba menja likove na dnevnom nivou i ona je laka,a kad to radi neki on je onda smeker,sta?? Iskreno ako je devojka do 18.god imala preko njih 100(ziva istina,ona mi jedna od boljih ortakinja,brojali smo zajedno) onda jes malo laksa! Ma sta pricam-laka! To inace sve ide lancano-prvo se muva sa svima,pa posle sex prvo vece! Realno-to su komplaksi! Svako ima svoje moralne norme...ili nema??

_________________
Idzi
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm....sta ja znam....zavisi od godina...u mojim godinama je glupo....ali kasnije.....moze biti zanimljivo ili cak normalno Very Happy

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laka devojka je ona koja lako daje, nebito kome. Ako cesto menja partnera u nekim kratkim vezicam, a pri tome lako i daje, onda je laka...

Nebitno jel to prvo vece, drugo il' trece. Kad se izvuce mesecna, godisnja il' kakva vec statistika; kad se vidi koliko je puta sa koliko razlicitih likova spavala za taj vremenski period, onda moze da se kaze da li je laka il ne...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da niko od nas nije vise mali da ne zna sta radi..
Ako ga zelis, spavaj sa njim bez obzira na broj sastanaka do sada (ali bas i ne mora odma na prvom sastanku Laughing Laughing ), da se posle ne bi kajala sto nisi..
Jedan je zivot, jednom se zivi, iskoristi ga maksimalno.. nemoj jednog dana u starosti da se probudis "Eh sto nisam, a mogla sam"

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Laka Devojka? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon