www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sandra - Afrika
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
eLmiR_GTz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 29 Jan 2008
Poruke: 72
Mesto: ¤¤> Under the Ground <¤¤

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
sad sam se odvalio od smeha kad sam cuo ovu pesmu Laughing Laughing Laughing ...

Takodje Laughing
Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
....ona veze nema sa pevanjem Laughing ...

Slazem se Laughing
Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
...jedino se mora pohvalii da mala ima dobru "pozadinu"...

Sto jest jest Very Happy


 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 29, 2008 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro izgleda...ali veze s'pevanjem nema! Laughing
Ova je pesma..ono, ko voli, nek izvoli Laughing
A i ova druga nova pesma 'Kad me vidis' isto nije za komentarisati Laughing

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Idealno_loša
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Nov 2008
Poruke: 463

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 06, 2008 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znan jesan li napisala već..

Al ovo je definitvno najgori proizovod ikad lansiran!!
Valjan se od smija kad čujen njen glas a i kad je gledan.
To je cura za po..jebat i ništa više..
Sramota ogromna za onog ko to pusti u javnost! Laughing Laughing Laughing
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 09, 2008 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo koje slovo napisati o njoj i njenom pjevanju vec u samoj pomisli izaziva

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
ada22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 132

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 09, 2008 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko je pa to?!ma zalsno ko sve snima i sta se sve pusta na tv-u ja volim dobru staru narodnu muziku da cujem ali ove gluposti zalosno je da se pustaju bilo gde!
 
tombocar
-kraljevski stil-
<b>-kraljevski stil-</b>



Godine: 41

Datum registracije: 12 Jul 2008
Poruke: 4473

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 10, 2008 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

respect Very Happy Wink

_________________
Najbolji ljudi to su oni koji su prema sebi najstrozi, i koji oproste drugom i ono sto ne bi nikad oprostili samom sebi.
 
JovicicIvan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 21 Dec 2007
Poruke: 2
Mesto: Loznica - Sabac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 25, 2008 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazljivo sam procitao celu temu i mogu samo da kazem : SRAMOTA !!!!
Ali ne Sandrina, nego pojedinih (citajte 80% zenskih) clanova foruma.... Ok, riba nema veze sa pevanjem, pesma krs teski, ali kako neko ima obraza da kaze da ne izgleda dobro??? Cura prodaje ono sto ima, nije ona kriva sto ne zna da peva a sto bi svaki, ali SVAKI (i svaki onaj koji kaze da nije tako LAZE), dao 5 godina sexa sa svojom partnerkom za jednoc noc sa Sandrom... Ja licno ne volim takve kao sto je ona, "sponzoruse", "napicene", ali ova je stvarno za svako postovanje. Slucajno sam u Sapcu u Maxi-ju naleteo na nju, u prirodi izgleda isto tako dobro kao i na Tv-u..... O ukusima naravno ne treba raspravljati, ali ono sto je stvarno lepo, svima je lepo, ne pricamo o nijansama.....
Zato nemojte biti licemerni i suocite se sa istinom koliko god vam ona ne odgovarala, to sto vi radite bi vam bilo isto kao kad bi ja tvrdio da Dzordz Kluni nije opasan frajer, ili ne daj boze Bred Pit , Bekama (kog posebno ne podnosim) da i ne spominjem, ali mora se biti realno.....

_________________
Zla vila je proklela Ruzicu da se ubode tek na 18-ti rodjendan....
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 05, 2008 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivane, skroz si u pravu,, ja licno ne osporavam njen izgled ali ovde nije rec o tome vec o pevanju

zalosno je kad se neke nabedjene igracice moraju svojim izgledom lansirati da bi se culo za njih, a nit talenta nit bilo cega

a jos je zalosnije sto se danasnje klinke "pale" na sve to

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima guza ko prasica - ko voli nek izvoli.
Nije mi lijepa nit zna pjevat. Rolling Eyes

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 05, 2009 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Asocira me na mašinu i centrifugu. Shocked Shocked Laughing Laughing ( Gledam spot. Laughing )

Netalentirana, jeftina, droljasta, tipična balkanska faca; još jedna sponzoruša kakvih ima na izvoz. Rolling Eyes Laughing Zaista ne znam što ona predstavlja, ali ne predviđam joj blistavu i dugu karijeru. O karijeri nema govora osim ako se ne baci u 'glumačke' vode. Laughing Laughing Laughing
 
Rada_zemunka
•♥...by your side...♥•
<b>•♥...by your side...♥•</b>



Godine: 26

Datum registracije: 31 Jul 2007
Poruke: 5757

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 05, 2009 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sandra afrika je olicenje beogradskih fuxi, do juce je vrtela zadnjicom u grandu, i sad op... ona je neko i nesto, ko zna sta je radila da bi do toga dogurala da snim cd, gledam koliko dece i omladine ume da peva a ona kresti i ima love, al dobro, plasirala je sto kazete vi najbolje sto ima
 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 06, 2009 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izgleda se samo meni svidja njen glas Mr. Green

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Sandra - Afrika Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon