www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Basket: Evropsko Prvenstvo 2005. godine
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
bratmirmaleinstorch
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 12

PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ mitetheking

gordan Firic ne igra vise u italiji . igra u braunschweigu u nemackoj prva liga.
nije los ali nema bolje ekipe nego scg.


 
sale-vienna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 14

PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nije valjda da vi sumnjate u to da ce mo postati evropski prvaci (po valjda 8-9puT)?ma ima da cistimo sve,sta vam je?i to jos pred nasom publikom...u areni hmmm Laughing
 
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve zavisi od trenutne forme nasih momaka.mozemo mi svaku ekipu dobiti ali nazalost, i od mnogih i izgubiti.ja licno vidim 4 ekipe u borbi za zlato i to;spanija,litvanija,italija i mi(scg).ovaj sto pise o bosni il je malouman ili promasio temu.nije ovo republicka manifestacija u glamocu nego ep u scg. Arrow
 
pici
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2003
Poruke: 13

PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 9:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako svi dodju i ako se dovoljno uigraju na pripremama. Spanija najvjerovatnije.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskren da budem nisam siguran.Nasi jesu dobri, jaki, imaju dobar tim i igrace ali opet...ne znam.Voleo bih da mi osvojimo pogotovo sto se odrzava kod nas.Spadamo inace u favorite sigurno nema sta.
 
YUGO4EVER
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Feb 2004
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemojte pricati prazne price!
gdje ce bosna pobediti??
Ajoj sta ljudi sve misle...Nije bosna lose, stvarno je dobra, ali nije YU dzabe bio prvak u SP i EP malo vise puta...
Sta vi kazete?
 
sa20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 30
Mesto: VaraŽDIN

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mi iz Hrvatske dolazimo bez nekih očekivanja al dat ćemo sve od sebe i možda se nešto i desi!!
 
YKinGU
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imacemo igraca vise(publika), tako da nam niko nista ne moze.......SCG sampion
 
tapetar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 09 Apr 2005
Poruke: 12
Mesto: dorcol

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozemo da osvojimo samo ako ne budu igrali neki igraci,tipa kosta perovic,darko milicic i ostali nalozeni klinci koji to i nisu zasluzili! Idea
 
edo1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 12
Mesto: germany

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedna stvar je jasna: srbija i crna gora igraju kod kuce. Tu ce biti na svakoj tekmi pakao, tako da mislim da ce biti veoma tesko ih pobjediti. ja se nadam da cetiri drzave iz bivse juge udju u polufinale. necu valjda u p***u m*******u navijati za francuze ili ruse.
 
bratmirmaleinstorch
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 12

PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stvarno smo se obrukali . jedini bodiroga sto je uvek tu da pozeme je hteo ali nije mogao. puno greska, a ostali se nisu trudili.
ako svi iz nba budu tu i nasi igraci iz evrope ko gurovic, nema nikog ko nas moze pobediti.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da ce bude tesko ali mozemo da pobedimo, Sad je nared da mi osvojemo EP Very Happy

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Basket: Evropsko Prvenstvo 2005. godine Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  sledeća
Strana 4 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon