www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bljaks
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~
::  
Autor Poruka
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne mogu vidjeti nikakve životnjske iznutrice, poput jetrica i slično, odmahmi želudac napravi šetnju po trbuhu...fuj

 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim dzigericu, pasulj....sirce ne podnosim u salati Exclamation

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrzim svinjetinu, nema mi ništa gadnije Evil or Very Mad

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 7:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene, nista gore od iznutrica! A kad su skembici u pitanju, dovoljno je d ih vidim i 2 nedelje Rigoleto!!!

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 7:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kuhani kukuruz.
svakakvo masno meso

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
nofrks
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 295

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pasuljm u bilo kom obliku i jelu.

i prininach ne preferiram
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kacamak, to mi je napravilo traume u vrticu.
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spanac ne mogu ni da pogledam
 
ne znam ko sam
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 31 Dec 2006
Poruke: 786

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od mirisa ovcetine mi je muka, a da jedem nikako,kao ni sir i kajmak od ovcjeg mleka.

_________________
"Za sve ljude zvezde nisu iste. Za jedne, koji putuju,zvezde su vodilje. Za druge, one su samo male svetiljke. Za naucnike one su samo problemi. Ali sve te zvezde tamo gore cute. Ali ti, ces imati zvezde kakve niko nema..."
 
dosadno_mi_pa_sta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2007
Poruke: 84
Mesto: tu preko bare

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nevolim kuvanu sargarepu!!

_________________
ja ja u zivotu imam sve!!
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nevolim pasulj i kiseli kupus ne mogu da smislim... Evil or Very Mad

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam probirljiva, od salata, mesa i svega volim jesti sve, ali eto jednostavno kuvani kupus ne volim.


Poslednja prepravka: Anđela datum Pet Feb 23, 2007 2:36 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~ -> Bljaks Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon