www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto se ljudi dele na Delije i Grobare?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 30, 2006 5:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa bosnovi-jem. Postoji ljubav prema klubu, ali tucze se mogu shvatiti na dva nacina:
- Kad neko ide u krajnost [sto se tice ljubavi prema klubu]
- Ispada da ljudi idu na utakmice samo da bi se potukli

Prvo sam u obdanistu poceo da navijam za Zvezdu jer su i ostala deca navijala za nju, pa sam u prvom srednje navijao za Vossu [isto zbog drugara] i par godina kasnije sam postao grobar zbog devojke. Embarassed

E, kad sam na TV video opstu makljazu na stadionu i kako covek pokusava da izvuce svog sina [klinac od 7-8 god.] onda sam odustao od navijanja. Gledam samo fudbal zbog fudbala [a ne zbog tima] i svetska/evropska prvenstva. Kad me neko pita za koga navijam, kazem: za "Granicar" iz Djale.



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Georgiev17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2006
Poruke: 32

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 30, 2006 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OVO SU NAVIJACI

_________________
Stadion pun,u dimu sve
i zastave se vijore
bubnjeva zvuk odjekuje
Sever u transu luduje
i zapevajte Delije...
 
DJOLENZI
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 308
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 6:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto se jedino u ta dva kluba i nesto ulaze!!!ovo ostalo je smejurija!!!jedino bih izdvojio ofk jos koji iole nesto vredi
 
kosima de urawa
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2006
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 20, 2006 4:47 pm    Naslov poruke: k Na vrh strane Na dno strane

Zato sto samo ta dva kluba osvajaju trofeje
 
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 20, 2006 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednostavno to su nasa najveca dva kluba i logicno je da imaju svoje simpatizere!!! Neko voli crvenu a neko crnu boju!!!Tako ce se uvek deliti!!! Smile
 
bojan1980
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Nov 2006
Poruke: 102

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao prvo delije nikad nisu bili pravi navijači već politički(plaćeni) isto kao i njihova zagrebačka bratija bbb.jedini pravi navijači na ovim superjadnim prostorima su torcida i grobari.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 8:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

otac mi je u bišoj ligi navijao za Željezničar, sestre za hajduk Sad a ja ne znam zašto, počeo da navijam za Crvenu Zvezdu, možda da ne budem tatin Wink
i dan danas navijam za taj klub, danas više, jače i bolje. biti Zvezdin navijač, to je nešto posebno, način života i stila! nije moda u pitanju, Zvezda se voli, na svakom koraku!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U porodici su mi navvijali za Partizan, ali to nekad nije uticalo na mene. Od malih nogu sam bila Grobarka, ali nikad nisam bila kao sada. Za mene, Partizan je nesto najsvetije, nesto za sta se vredi boriti.
Keva mi sre da sam jos uvek klinka (imam 16 god. Embarassed ), da idem na utakmice. Naravno, to me nece spreciti da odem na neku utakmicu i da budem uz svoj klub!

Ne znam ko je rekaoda je ocajno kad zivis u Novom Sad -u, a navijas za BG klub. Izvini, ali zasto je ocajno. Ja sam Novosadjanka i navijam za Partizan bilo da je on beogradski, kragujevacki ili niski klub! Jedan je Partizan i ja ga VOLIM ciji god da je!!!!!

Poz za sve Grobare!

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
vieri32
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 172
Mesto: Beograd

tanzania.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Au , glupog li pitanja...


U mojoj porodici, cale i keva su glodari Laughing ,a burazer i ja Delije.. Very Happy
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vieri32 je napisao/la sledeće:
Au , glupog li pitanja...


U mojoj porodici, cale i keva su glodari Laughing ,a burazer i ja Delije.. Very Happy
=D> \Very Happy/ :thumbleft: :hello1:

sve najbolje, nek su te rodili, al nemaju pojma, jeli, da vi niste zamenili uloge u roditeljstvu, mislim, po meni ste ti i tvoj brat pametniji od vaših roditelja

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
blok1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2006
Poruke: 89

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve to potice iz cistog roditeljskog obrazovanja...
mada sve je vise pristalicaostalih domacih klubova
 
nebofirm
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 313
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tendencija Srba da se posele ko i uvek na dve strane, mada je vrlo mali broj ljudi koji se opredeljuje za druge ponudjene solucije. Svi hoce da budu sa najboljima ili onima koji su po necemu specificni...

_________________
Zauvek slobodan...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Zasto se ljudi dele na Delije i Grobare? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon