www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nudim
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako da ne bi svrljo sha imam sha nemam,imam oko 50gb zike,zabavna,narodnjaka nesta,techouse,ali odabranog kvalitetnog house.a,trance.a,ilahija,ovog onog svega ,ne znam ni ja sam cega sve ne,ako sha treebate javite na pvt,vozdra


_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
saschka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 16 Maj 2004
Poruke: 15

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesmu Zorice Brunclik imam ja poslacu je sanjalici_021,pa ce je ona ubaciti,jer neznam kako drugacije da ti posaljem Laughing
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

saschka je napisao/la sledeće:
Pesmu Zorice Brunclik imam ja poslacu je sanjalici_021,pa ce je ona ubaciti,jer neznam kako drugacije da ti posaljem Laughing

Pa posalji je njemu na mail,isto kao da si meni poslala,samo ima vise posla za mene...

_________________
 
saschka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 16 Maj 2004
Poruke: 15

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok. Kako ti kazes
 
beniakatiesto
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 7:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mogu dati moje ftp ako hocete Smile to bi bilo nesto super imam hosting od 600 GB
 
bibic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2004
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima li neko DND-Izaberi,neka mi posalje na bojanadam@yahoo.com HVALA!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

beniakatiesto je napisao/la sledeće:
ja mogu dati moje ftp ako hocete Smile to bi bilo nesto super imam hosting od 600 GB


pa daj ba,aj reci na pvt,ehe,
Ja nudim sebe na cuvanje kakoj zemskoj od 18 do 25 g jako sam miran i poslusan ehe,ne treba puno truda oko mene,a imam dobar i download i upload velke brzine 1024 kbps;) uh uragan bwe,eto pa javite sta vam treba ce dav posaljem Wink dolazim na adresu ne morate vi kod mene hehe

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Dostojevski
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 641
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba mi pesma Apsolutno tvoj.Ako neko ima neka mi pošalje na Email
mldn_nada@yahoo.com. Hvala unapred New Spiral

_________________
potpisujem da dovoljno sam luda Wink
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sacem ti ja poslat za koji minut,ee a imas je ovdje,na sajtu da se ne peglam,kucaj mirzino jato-apsloutno tvoj

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
zonzisa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 19, 2005 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam bruku MP3 muzike (ca 150 cdova)
Ako neko nesto konkretno zeli nek se javi.
I jos nesto nije mi bas najjasnije kako da ovdje uplodam neke pjesme ili zezancije....
PLZ help ili saljite zahtjeve
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 19, 2005 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xygo_bg je napisao/la sledeće:
Imam dosta domace muzike od 1990......2005.

A da li ima neko novi album od Jovane Tipsin?


imas ga na sajtu u rurbrici nardona muzika,ako je to to,slabo slusam narodnu pa nisa siguran pogledaj:)

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 19, 2005 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zonzisa je napisao/la sledeće:
Imam bruku MP3 muzike (ca 150 cdova)
Ako neko nesto konkretno zeli nek se javi.
I jos nesto nije mi bas najjasnije kako da ovdje uplodam neke pjesme ili zezancije....
PLZ help ili saljite zahtjeve


to sto imas salji na muzickezelje@domaci.com [edit by sanjica_021,domaci.com,a ne domaci.de je mail] i kontaktiraj Sanjica_021 koje pjesme ces joj slat,jer ih mozda vec ima Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Nudim Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 4 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon