www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tvoje-moje...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 9:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u principu sve delimo .............. osim nekih bas licnih stvari

 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dajem sve od sebe da uspije...I po mogućnosti onoliko koliko dajem želim natrag, jer smatram ako jedan daje a drugi samo prima-to ne funkcionira...Jedan se samo bezveze iscrpljuje dok drugi iskorištava...
 
pinkybgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 123
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 9:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, naravno da delim... to se nekako podrazumeva, mislim da kada bi bilo drugacije da bi tesko funkcionisalo
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tvoje - Moje kod mene ne postoji.

Sve sto je tvoje to je i moje.Exclamation Exclamation

Sve sto je moje to je i moje.Shocked Shocked

P.S. Salim se,to je glupost,ako mogu sa tobom da spavam,mogu da ti dam i moj omiljeni peskir,da se njime obrises,da ne smrdis dok spavamo!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green


lanamikus je napisao/la sledeće:
Dajem sve od sebe da uspije...I po mogućnosti onoliko koliko dajem želim natrag, jer smatram ako jedan daje a drugi samo prima-to ne funkcionira...Jedan se samo bezveze iscrpljuje dok drugi iskorištava...


Mislim da je ovaj deo da neko daje,a neko drugi prima,definisan po pripodnim zakonima koje krse jedino oni banditi - homoseksualci!!!

Tako da to sigurno funkcionise!!!


Edit by Cute Blondie...spojila sam ti postove, ako hoces nesto da dodas postoji opcija edit...ne pisi jedan za drugim Exclamation
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro ja jos nemam dovoljan br god za neke preozbiljne veze....ali delimo mnoe stvari.....nikada mu ne bih rekla:E ostavi to,to je moje!!!!
 
BojanP
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 05 Apr 2006
Poruke: 34
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova tema je odlicna za sponzoruse koje nemaju nista,a upecaju sponzora!
Stamislite kako bi one odgovorile?

_________________
To boldly go where no man has been before!!!
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako sam stvarno sa nekim u vezi i planiram da tako i ostane naravno da delimo sve.I to mi je sasvim ok-ej,valjda je normalno ako dajem sebe da dajem i ono sto je moje.

_________________
zivot je lep
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 3:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve delimo i sve je moje i njegovo i obrnuto....
mislim da bi i zadnji zalogaj podelila s njim....
veza i jeste kad se s nekim osecas kao da ste jedno...to je najlepsi osecaj
 
gospodjica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Apr 2006
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno sam u vezi u kojoj je sve NASE! Nadam se da ce i sutra biti tako u braku! Very Happy
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 10:46 am    Naslov poruke: Hello Na vrh strane Na dno strane

Pa naravno da delimo, tacnije sve je zajednicko osim brijaca... Smile
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Generalno sam osoba koja rado daje, i pruza sve sto moze. Takva sam i sa porodicom i sa najblizim prijateljima pa naravno i sa deckom. Barem se trudim da budem. U nekoj ozbiljnijoj vezi ako mi je zaista stalo do nekoga ako tu ima emocija poslednje o cemu razmisljam su materijalne stvari. Kako rekoh, generalno sam po prirodi karaktera osoba siroke ruke i volim da delim ono sto imam (koliko god to bilo, nekad je mozda malo a nekada puno) sa meni bliskim ljudima koje volim, tako da nisam opterecena uopste s tom "tvoje/moje" pricom ni u vezi. Volim da podelim, volim i da to bude tako i u reciprocitetu. Ne volim stipse i samozive ljude, ne volim sebicne ljude i nikada ne bih mogla da budem u vezi sa nekim ko je takav jer prosto ja takva nisam pa moj karakter s nekim takvim ne bi mogao da se uklopi nikada. Znaci materijalno delim uvek i ne razmisljam preterano o tome. E sad jedino sto mislim da ipak i u vezi treba zadrzati za sebe je malo suvereniteta ali na nekim drugim poljima, nikako materijalnom. Npr. moja porodica je uvek moja, moji prijatelji su uvek moji, moj pas je uvek moj, moj posao je uvek moj, moj telefon je uvek moj (u smislu da nema potrebe da pocnemo bez pitanja da se javljamo jedan drugom na telefon i citamo poruke onog drugog), mada ni to sve nije problem. To je sve stvar postovanja inace nemam problem ni da to radi, jer onaj koji zasluzi da ga ja volim (znaci mora i on da zaista voli mene i da meni pruza to isto i ophodi se prema meni isto tako kao i ja sa njim) kod mene ima kredita za sve, i uziva prava da sa mnom deli sve Wink

_________________
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe, pa otprilike ovako:
Cute Blondie je napisao/la sledeće:
Npr. moja porodica je uvek moja, moji prijatelji su uvek moji, moj pas je uvek moj, moj posao je uvek moj, moj telefon je uvek moj

A oko drugih stvari možemo uvek da se dogovorimo, mislim, ne volim nešto da sve delim na "tvoje/moje" ali ako ona to voli onda prihvatam sve Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Tvoje-moje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 4 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon