www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubav ili ponos ????
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
~*трола41*~
Banovan!

~*ЛегендА*~
~*ЛегендА*~



Godine: 33

Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 2962
Mesto: Opusteno...Beogradski!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao Prvo I Prvo Zadrzhao bi oba ali u ovom pitanju,odrekao bih se ljubavi,ali u nekim pitanjima cak i ponosa a ljubav bi ostavio!


_________________
Zivi Zivot,opushteno i Beogradski!

I? JEL IMA NESTO ZANIMLJIVO U MOM POTPISU?....
 
Valentina2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Maj 2005
Poruke: 14

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovisi na koji način ti je ugrožen ponos zbog ljubavi .... ili obrnuto .... ako zbgo ljubavi gaziš ponos tako da gaziš po svom dostojanstvu i ispadaš budala , u smislu da je netko napravio totalnu budalu od tebe , varajući te gro puta ili ne znaš što onda je ipak ponos po mom mišljenju bitniji , no ako je npr. došlo do prekida iz nekih bezveze razloga , za koje skužiš da su stvarno bezveze tek kad izgubiš , a voliš više od svega , e taj ponos bi zaboravila ....

_________________
....sve je ostalo varka....Smile
 
prokka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je ljubav iznad svega... Svestan sam da preko nekih stvari ne treba preći, ali ljubav pomera i planine... kamoli ponos...

Naravno ovo što sam rekao nisam probao u praksi i nadam se da neću morati, a teorija je jedno a praksa drugo tako da je ovo sve moja pretpostavka...
 
leka83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 83
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 8:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u ljubavi pre bih se odreka ponosa po svaku cenu glupo je ostati bez voljene osobe zbog neke gluposti zar ne???
 
*Ghost*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 74
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav nadjes jednom u zivotu, ali ipak preko nekih stvari se ne moze preci. Ipak treba zadrzati ponos, neko svoje JA

_________________
"...imam sve sto pozelim, samo jedno ne, da me neko bar na tren, voli zbog mene..."
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek ponos.....

_________________


 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lakse bih se odrekla ponosa.Mada ne bih volela da se nadjem u situaciji da moram da biram.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 19, 2005 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odricem se ponosa ako nekog stvarno volim, a ako ce to odricanje vredeti
 
3XpLiCiT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radije bih presao preko ponosa nego se odrekao ljubavi, ali ako je taj neko uradio nesto preko cega se ne moze preci onda bi se odrekao ljubavi definitivno...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja se radije odricem ponosa..ako ljubav zaista vredi..jako cesto ne znamo to dok ne dodjemo u situaciju da mora biti ili/ili..ali cini mi se ljubav stavljam iznad svega

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
DJ Krmak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 22
Mesto: Bjelovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 24, 2005 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponos i ljubav su važni ...mada je meni ponos važniji ako želim biti slavan!!! Shocked

_________________
I magarac je mislio pa je crko!!!
 
Adrijana20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 13

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 9:09 am    Naslov poruke: uvijek ljubav Na vrh strane Na dno strane

Ljubav je vijek bitnija od ponosa

Istina je da ponos moze izgubiti ali ljubav jos lakse.

Zato je meni ljubav vaznija od ponosi

_________________
Adrijana
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Ljubav ili ponos ???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  sledeća
Strana 4 od 18

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon