www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Istinite price i dogadjaji
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
Mitzzzza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 05 Dec 2005
Poruke: 14
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

wow, bas je super ovaj tekst , imam i ja par tih tekstova pa cu ti poslati, verujem u te stvari... divno , bas super
kiss


 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznam ni ja nista licno , ali po meni je previse "slucajnosti" .

_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije lose...

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lep txt...

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
enna777
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 705
Mesto: ~*~u njegovom srcu~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako znas neki takav, mogao bi da ga postavis... Ili ako imas neko misticno iskustvo, ako znas da se tako nesto desilo nekome... podeli to sa nama Wink

_________________
xxx by enna
 
Mitzzzza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 05 Dec 2005
Poruke: 14
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa kao sto sam i obecala....

Duh sa zadnjeg sedišta


Gospođa Mabel Chinnery [Mejbel Čineri] krenula je jednog lepog dana 1959. godine u posetu grobu svoje majke. Ponela je sa sobom fotoaparat kako bi uslikala mesto na kojem je njena pokojna majka sahranjena. Nakon što je načinila nekoliko snimaka nadgrobnog spomenika, okrenula se i uslikala svog supruga koji je sam čekao u automobilu. Barem se njima tako činilo.
Kada je film razvijen oboje su bili više nego iznenađeni uvidevši da je na fotografiji, pored njenog supruga, žena koja nosi naočare i sedi na zadnjem sedištu automobila. Gospođa Čineri istog momenta prepoznala je lik svoje pokojne majke – kojoj su toga dana bili na grobu u poseti. Stručnjak koji je potom ispitao fotografiju ustanovio je da lik žene koja sedi na zadnjem sedištu nije rezultat refleksije ili dvostruke ekspozicije.
 
Mitzzzza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 05 Dec 2005
Poruke: 14
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo i slike
 
enna777
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 705
Mesto: ~*~u njegovom srcu~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pronasla sma ja sliku. Ako se zagledate, iza coveka zaista sedi zena...

_________________
xxx by enna
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oh boze svasta..prvo sam blenula u sliku i nisam videla..dok nisam debelo zagledala...Boze svasta..bas svasta Exclamation i to kao da nosi naocare...svasta Shocked

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lepa slika...
a što se tiče mojih iskustava...ma smatrali bi me ludim heheheh

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
enna777
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 705
Mesto: ~*~u njegovom srcu~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2005 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto bi te smatrali ludim... ja sam svoja iskustva vec pisala na temi "duhovi" ili tako nesto... U svakom slucaju, logicno je da te necemo smatrati ludim ako mi verujemo u to... I ja sam izuzetno znatizeljna. Dakle......... citamo tvoja iskustva Very Happy

_________________
xxx by enna
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2005 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ono što se toga tiče obično sam imao iskustava sa ljudima koji to vide...ili pričaju da vide da bi bili u centru pažnje....
a smatrali bi me ludim pošto ja mogu da ih slušam...
e sada ako neko hoće da sluša tj čita šta su mi pričali rado ću to podeliti po ovom strana....

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Istinite price i dogadjaji Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon