www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je ikada prevara opravdana?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 3:10 pm    Naslov poruke: Hello Na vrh strane Na dno strane

Prevara se nemoze objasniti, moze se oprostiti ali ne i zaboraviti...

 
malena_19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Feb 2006
Poruke: 80
Mesto: samo kraj njega....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih oprostila.... ko prevari jednom, prevarice i drugi put!!!

_________________
I am a dreamer but when I wake,
..You can't break my spirit-it's my dreams you take.
And as you move on, remember me,
REMEMBER US and all we used to be...
..I've spend a lifetime with you..
And I love you,I SWEAR that's true.
I CANNOT live without you...
 
penelope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 108

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi od situacije... Obicno 99% ljudi kaze da nikad ne bih oprostilo prevaru, ali kada se to dogodi jako veliki broj njih ipak predje preko svega. Ima mnogo razloga za prevaru, pre svega od toga da u vezi nema vise ljubavi, pa do dokazivanje pred drugim ljudima, povodljivost, daljine ... Ali ipak, bez obzira na sve... osecas se bedno kada ti se to desi... Ne mogu nista da tvrdim, jer nikad mi se tako nesto nije desilo (ili bar nisam saznala), ali mislim da ne bih mogla tako lako da predjem preko svega, bez obzira koliko ga volim
 
Vanjce
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jun 2006
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako volis onda neces da prevaris...
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nikad mu ne bih oprostila
 
borox
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 422

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prevara je nesto najgore sto nekome mozes nekome napraviti i ona ne moze biti nikada opravdana
 
*Old Greedy Bastard*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 23 Jun 2006
Poruke: 9
Mesto: City of Angels

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 5:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

100% Tacno! "prevara je nesto najgore sto nekome mozes nekome napraviti i ona ne moze biti nikada opravdana"

_________________
"Bitch you better have my money"
 
shifra
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 08 Maj 2006
Poruke: 99
Mesto: Lukavac

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 10:07 am    Naslov poruke: Ni Slucajno !!! Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se jednom vratio na staro pa mi se ista greska ponovila, krivo mi je bilo nije malo, mozes ga pozdravit kad ga vidis al nista vise, ni slucajno vezu ponovo da stvaras , take care girl
 
emotivnalooda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 124
Mesto: Subotica-Palic

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paaa...mislim da treba izvagati sta ti je bitnije,ponos ili vas dvoje....Prevara sama po sebi nema opravdanje.Ali ako ces sve ono sto ti je tu vezu cinilo lepim baciti pod noge nekoj lakoj,i prodati sve to eto tako olako...hm...razmisli ..

_________________
Toliko koliko sam ja slaba ti nikad neces biti jak..
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 2:09 am    Naslov poruke: Re: Da li je ikada prevara opravdana? Na vrh strane Na dno strane

ivonabg je napisao/la sledeće:
ja ne znam sta da radim ako ga sretnem, a srescu ga sigurno. sta da mu kazem? da mu pruzim ruku? da ga poljubim u obraz? ili da ga ignorisem kao da ne postoji?


hmmmmm.... tuzna prica,ali mislim da svaka prevara ima neki razlog... nije nikakvo opravdanje,ali postoji razlog zbog cega je on to uradio... Ne mora da znaci da te on ne voli ako te je prevario,mozda ga strast vukla kod drugih devojaka... Dolazite u isto vreme kuci,izlazite na ista mesta, imate iste prijatelje iz svega ovoga cinjenica je da ces ga sresti... sta ces mu reci? ako ga zaista volis kao sto kazes onda ces mu oprostiti i krenuti dalje... pruzices mu ruku pomirenja i poceti da razgovarate sasvim normalno,kao da se nista nije desilo.... ali to ces samo uraditi ako ga zaista volis i ako ne mozes bez njega.... Drugacije mislim da ne vredi pokusavati da oprostis ili razgovaras sa njim,ako ces ici sa namerom da se svadjate.... Ako ga ne volis onda cuti i kreni dalje,nadji novog decka i sa njim kreni da pises novi roman ljubavi.... Wink

_________________
Happy & Married
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 3:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema tu opravdanja, ako imas razlog da budes s nekim drugim, ama bilo koji ralog, prvo prekini sa osobom s kojim si u vezi. Treba biti fer i korektan jer ako si vec s nekim neko vreme znaci da ako ne vise a ono si nekad osecao nesto prema tom nekom i posle svega treba imati makar postovanja i ne praviti od tog nekog budalu i povredjivati ga na taj nacin. Ne postoje u ljubavi i zivotu garancije da cete s nekim biti zauvek, da cete se s nekim zauvek voleti. svakom moze da se desi i u vezi i u braku da se zaljubi, nadje nekog drugog, da jednostavno zeli avanturu ili je trenutna strast u pitanju ali cim je tako i cim se to desava znaci da nesto u vasoj vezi/braku ne funkcionise i po meni u takvim slucajevima nema smisla ni ostajati a varati. Mnogo je postenije rastati se, pa svako svojim putem.

_________________
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 3:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prevara kao prevara dokaz je nesposobnosti te osobe da se odupre odredjenom uticaju ili da resi svoje probleme (da li je to strast ili neki problem nije bitno). To je dokaz njene slabosti da se suzdrzi misleci na onog drugog ili nemanja hrabrosti da se suprotstavi problemu. U oba slucaja moglo bi se oprostiti ali zaboraviti ne i pokusavati ponovo naravno da ne jer ce opet nastati isti problemi. Jedino kada ima svrhe nastaviti je ako ste 100% sigurno da je toj osobi zao zbog prevare i da je ona SHVATILA uzrok te prevare (da li je to strast ili problem rekoh svejedno) i da je spremna to prevazici.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li je ikada prevara opravdana? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 4 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon