www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Omiljeni vozac svih vremena!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 30, 31, 32  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
eeeeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Michael Schumacher

 
tihixxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma definitivno je najbolji senna no pošto
ga više nema čini se da će tron najboljeg
zauzeti michael schumaher.
 
nsavic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Jan 2005
Poruke: 42
Mesto: Ivanjica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sena pa sumaher imam ustvari imao sam senine snimke sto ih je stari snimao na vhs-u bio je car
 
cedaks
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije imao neke rezultate ali ja volim zana alezija
 
aristid
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 15
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vozac uz koga sam zavoleo formulu 1 definitivno je Dejmon Hil, treba se samo setiti njegovih nezaboravnih duela sa Sumaherom Exclamation
 
Brazz0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je najdrazi BATON
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 3:30 pm    Naslov poruke: Sumi Sumi javore Na vrh strane Na dno strane

Nije sto je najbolji al moj je omiljeni vozac Michael Schumacher.
Svaka cast svim starijim vozacima koje jako postujem ali zbog godina ih se nesjecam i nisam gledao kako oni voze.
Pored njega od ovih trenutnih vozaca su mu super Raikonen, Alonso i Buton. Montoyu nemogu smisliti, a i dok je Vozio Hakinen bio mi je mrzak, narocito njegova zenica iz boksa.
 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sena,Shumi i Raikonen! Mr. Green

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
conic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 10

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 12:23 am    Naslov poruke: DAVID Na vrh strane Na dno strane

Navijam za Davida Kultarda jos od 9-e godine a sada imam 19 godina. Znaci ja vec 10 godina navijam za ovoga vozaca. Nije osvojio za to vreme nijednu titulu ali ja se nadam i uzdam se u njega da ce ove sezone napraviti veliko iznenadjenje.

_________________
My name is Crocker.By.
 
Pekx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Avg 2004
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sena je bio i ostao legenda!!! 8)
 
Gocy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Jan 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smile U moram priznati da mi je plejada Mercedesovih vozaca najmilila krenuvsi od Mike Hakinena, Kultarda p ado Raikonena i Montije, to je sto se ti ce F1.
Sto se tice relija tu mi je najmiliji Markus Gronholm od sadasnjih a Kolin McReea mi je bio vrhunski. Surprised

Sto se tice motora nema sumnje, Valentino Rosi Smile
 
MINIKUPER
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 14

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma VOLIM Chelsea i Montoyu jedina 2 sportska desavanja koja ne propustam kad igra chelsea i kad je F1.

Ko mi je samo cinio F1 interesantnom prosle godine??

MONTOYA I TAKUMA SATO!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Omiljeni vozac svih vremena!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 30, 31, 32  sledeća
Strana 4 od 32

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon