www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako zamisljate izgled drugih clanova Foruma?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 03, 2010 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nextajox je napisao/la sledeće:
gkukolj - braon kratka kosa,tamne oci,vrlo osetljiva i emotivna osoba.. Ponekad je pogode i stinice.Sto se tice oblacenja to je vise neki opusteni stil,ne skockano ali uglavnom trenerke,sire majice.. Mrsavija i osecam da zali za necim.. da joj se nesto desilo u zivotu sto zeli da ispravi,da vrati vreme unazad..


ahah ala lupetam
Laughing


Shocked Što li me svi zamišljaju kratko ošišanu, pojma nemam, fizički opis je promaše, a drugi dio poprilično tačam, maka i lupetala, kako kažeš Very Happy

Nextajoks - niža djevojka, svjetlije puti, duže ravne i svijetle kose, manekenske građe, svijetlih očiju i prilično privlačna... promjenjivog raspoloženja, još u potrazi za onim što jeste u dubini svoje duše, nepovjerljiva prema svijetu, mada to skriva na sebi svojstven način grubljim nastupom... Uh, ja ga lupam još više!!!



_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 03, 2010 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:


Nextajoks - niža djevojka, svjetlije puti, duže ravne i svijetle kose, manekenske građe, svijetlih očiju i prilično privlačna... promjenjivog raspoloženja, još u potrazi za onim što jeste u dubini svoje duše, nepovjerljiva prema svijetu, mada to skriva na sebi svojstven način grubljim nastupom... Uh, ja ga lupam još više!!![/b]



Laughing

Nisam niska,172 cm sam Mr. Green tamnije puti,duža ravna kosa jeste (do dupeta je Razz ) ali nije tačno da je svetla nego je crna Wink eh sad manekenske građe Laughing Embarassed .. a ono ostalo nešto tačno nešto ne Smile
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2010 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nextajox - proporcionalno tijelo, lijepa, suptilna linija, duuuuuuuuugokosa, sanjarske oci koje cesto izgube pogled jer ih misli odvedu nemarno, voli mirise jeseni i ljeta, razen kruh i zrelo juzno voce. Jako cesto ima foto kameru sa sobom, nosi se jednostavno ali mladalacki. Jednostavna, na prvi pogled ali i duboka onima kojima dozvoli da je upoznaju.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2010 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Nextajox - proporcionalno tijelo, lijepa, suptilna linija, duuuuuuuuugokosa, sanjarske oci koje cesto izgube pogled jer ih misli odvedu nemarno, voli mirise jeseni i ljeta, razen kruh i zrelo juzno voce. Jako cesto ima foto kameru sa sobom, nosi se jednostavno ali mladalacki. Jednostavna, na prvi pogled ali i duboka onima kojima dozvoli da je upoznaju.



Embarassed

Jao. Nisam baš duuuugokosa al tu je negde .. Volim miris leti al ne i jesebi nego proleća Wink . Za kameru si apsolutno tačan!!!! Ne često nego uvek!
Wink

aureliano- svetla duža kosa,zelene oči,voli putovanja i zabavu.pravi je buntovnik Razz oblači se opušteno,svejedno mu je da li je u pitanju firmirano ili ne,bitno je da to što obuče da se lepo oseća u tome Smile ..

Laughing nisam sigurno ništa pogodila
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2010 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj - Minival na glavi, visina oko 160 cm, zena u najboljim godinama, bez dlake na jeziku. Normalne, mozda maaaalo punije gradje, voli zezanciju iako izgleda jako ozbiljno Mr. Green

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2010 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
gkukolj - Minival na glavi, visina oko 160 cm, zena u najboljim godinama, bez dlake na jeziku. Normalne, mozda maaaalo punije gradje, voli zezanciju iako izgleda jako ozbiljno Mr. Green


Šta ste se svi dohvatili moje kose?! Shocked Koji crni minival?! Shocked Malo si i visinu mi omašio, Wink e to da sam u najboljim godinama jedino je što pogodi. Very Happy Uopšte ne izgledam tako strašno!!! Da, volim zezanciju. Very Happy

Bojan kralj - smeđokos mladić, mršuljav, uočljiv na vašarima zbog vječnog osmijeha na licu i komentara kojima malo ko može da odoli, svijetlih očiju, osrednje visine, nemarnog hoda...i naravno, voli društvo suprotnog pola. Šarmer svoje vrste.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
_tvitika_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 20 Jul 2010
Poruke: 341
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2010 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

G kukolj- ima crvenkastu kosu srednje dužine, braon oči i voli sex. Laughing Oštroumna, zna šta hoće i uvek drugima jasno i glasno kaže ono što misli. Ozbiljna i odgovorna na poslu, ali je nerviraju koleginice. That's it.

PS. I ja sam morala malo o kosi... Laughing

_________________
CARPE DIEM!
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2010 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tvitika - žena u najboljim godinama, vedre naravi, puna duha, iskrena do granica koje je sebi postavila, sa nešto tajnovitosti u sebi koju ljubomorno čuva od svih, niže građe, svijetlih očiju i puti, skladne građe tijela, pomalo ljuta, no to vješto krije (osim ako je zaista ne izazovu), dobar prijatelj i mislim da joj malo ko može komandovati.

p.s. Ostavite se moje kose, bre Exclamation Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
_tvitika_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 20 Jul 2010
Poruke: 341
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2010 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve si pogodila osim svetlih očiju i niže građe. Ja sam crnooka bre! Very Happy

_________________
CARPE DIEM!
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2010 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
gkukolj - Minival na glavi, visina oko 160 cm, zena u najboljim godinama, bez dlake na jeziku. Normalne, mozda maaaalo punije gradje, voli zezanciju iako izgleda jako ozbiljno Mr. Green


Šta ste se svi dohvatili moje kose?! Shocked Koji crni minival?! Shocked Malo si i visinu mi omašio, Wink e to da sam u najboljim godinama jedino je što pogodi. Very Happy Uopšte ne izgledam tako strašno!!! Da, volim zezanciju. Very Happy

Bojan kralj - smeđokos mladić, mršuljav, uočljiv na vašarima zbog vječnog osmijeha na licu i komentara kojima malo ko može da odoli, svijetlih očiju, osrednje visine, nemarnog hoda...i naravno, voli društvo suprotnog pola. Šarmer svoje vrste.



Pa eto ne znam reci nam kakva ti je kosa da je vise ne spominjemo Mr. Green

to smedjokos si pogodila, mrsuljav...hmmmm sasvim normalne kilaze sam Mr. Green ....haha za vasare skidam kapu Mr. Green ...a visina, malo sam visi iznad proseka Mr. Green ..sarmer, hmmm hvala na komplimentu, neka drugi kazu da li sam zaista takav Mr. Green

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2010 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nextajox - neka visoka plavuša, grudi negdi 4ka, dobra guza, sexy lice,usne ufff, voli narodnjake, i najčešće nosi mini suknje Embarassed
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2010 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

¤ Idealno_losha ¤ je napisao/la sledeće:
Nextajox - neka visoka plavuša, grudi negdi 4ka, dobro guza, sexy lice,usne ufff Embarassed




Sve tačno osim da sam plavuša Mr. Green

Idealna- 178, grudu su tu ,na mestu,usne napumpane,guza tu , uz malo vežbe bila bi još bolja Razz . voli da ispija koktele,a naročito žestu! to kada popije viče stolu dolazim!!! op op op .obožava rnb a ponekad kad ima slobodnog vremena odsluša i pop (to joj više godi) . Na zidovima drži postere od Gage a u novčaniku nosi sliku Rihanne Laughing


Poslednja prepravka: nextajox datum Sub Sep 04, 2010 11:04 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Kako zamisljate izgled drugih clanova Foruma? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  sledeća
Strana 37 od 39

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon