www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Sponzoruse"
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Ledu_Kristijan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 20
Mesto: zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 17, 2008 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sponzoruse su uglavnom devojke sa sela otudjene.. zeljne para, skupih odela, dobrih kola itd... bolje receno NE-izviljene osobe koje zele da se osecaju dobro .. pa koriste svoju lepotu i svoje telo na pogresan nacin.

 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 17, 2008 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
devojke sa sela otudjene

ne bih rekla. uglavnom su to prevejane gradske ribe.
devojcicama sa sela kad dodju u veliki grad (to je bar mesto gde se sponzori jure) se uglavnom pogube u svemu i ... ni same ne znaju gde udaraju Mr. Green
sponzoruse, can't live with them, can live without them
 
Ledu_Kristijan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 20
Mesto: zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 17, 2008 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a pa moze biti Smile ne kazem ja da sam u pravu.. samo iznosim svoje misljenje...
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 18, 2008 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ah,pa ni ja ne tvrdim sa stopostotnom sigurnostu,vec samo iznosim svoje misljenje, zato smo i tu zar ne Smile
slobodno se ti nadovezi na moju konstataciju,to se i ocekuje Laughing
Da nas "biju" neki kompleksi ,to je tacno. Svako se sa njima bori onako kako zna i ume. Neki samo vole lagodan zivot i to gledaju da dostignu na bilo koji nacin.
 
aibbff
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 3
Mesto: Arilje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 19, 2008 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sponzoruse, hm...
Mislim da bar 50% devojaka spada u tu kategoriju.
Mozda je razlog trenutno ekonomsko stanje u kome zivimo. Sad
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 19, 2008 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobre su, sta bismo bez njih

_________________
nedd1ch
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 20, 2008 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^evo npr ja mogu da smislim na desetine stvari (u momentu) sta bismo mogli bez njih. Razne su mogucnosti.
Eto npr ti mozes reci sta ti se to toliko dopada kod njih,da ne mozes bez toga? Sta je to toliko karakteristicno za njih sto druge cice nemaju,a tebi se toliko dopada Mr. Green
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 22, 2008 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
pitajte se malo-sta bi sponzoruse,k***e,drolje,kako god radile da nema vas koji ih "konzumiraju"

Znaci muskarci su, ustvari, krivi. Sram nas bilo! Mr. Green







[Edit by Alexns: Drugi deo poruke je izbrisan zato sto nije bio vezan za temu. Wink ]

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 27, 2008 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Omg, be real....kadgod mushkarac ugleda neku dobru ribu koja je lepa, zgodna, nosi npr. kratku suknjicu, wisoke pete neku majchicu sa dekolteom...wecina mushkaraca pomisli..owa je ili kur* ili sponzorusha, ili je nisam wredan. Rolling Eyes To shto se mi lepo oblachimo znachi da samo drzhimo do sebe.
Ali npr. po ponashanju se mozhe proceniti koja je kur** ili sponzorusha...

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 28, 2008 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da nema sponzorusa neki bi muskarci zauvijek bili nevini Mr. Green

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 28, 2008 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^soo true Mr. Green Mr. Green ali za to postoje i one druge "sponzoruse"
 
beyondmyself
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Sep 2007
Poruke: 46

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 24, 2008 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
^ne bih se slozila sa tim da nemas uticaj na istu ,sta vise,mislim da svi imamo uticaj na ponasanje. Mi ga prihvatamo, podrzavamo pa makar to bilo i precutno. Ne kazem da ih treba "lincovati" vec ponuditi drugo resenje. Pricati o tome, obrazovati i usmeravati mlade ljude ...itd itd Exclamation

Sta moze jedan covek, sta moze i stotina? Jedan petao, milion spavaca.
M.Selimovic 'Tvrdjava'- preporucujem

_________________
Blago onom ko rano poludi,zivot mu prodje u radosti i veselju Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> "Sponzoruse" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  sledeća
Strana 38 od 39

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon