www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubav mog zivota!!!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

Jeste li ikada u zivotu sreli "onu pravu" osobu od koje ste mislili da biste cijeli zivot sa njom htjeli provesti???????????
Ja jesam ali mi je otisla kao golub iz ruke.....ali i dan dans se nadam da ce mi se jednoga dana vratiti....
36%
 36%  [ 4 ]
Jos ne
27%
 27%  [ 3 ]
Jesam i dan danas sam sa tom osobom
36%
 36%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 11

Autor Poruka
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos nisam ozenjen, zar ne? New Evil


_________________
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravog! I to kad sam mislila da je tako nesto ne moguce.
5 godina smo u braku 6 godina zajedno sve ukupno

I nadam se jos najmanje 60 godina, sreca moja

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos uvek ne znam da li je pravi... Za jednog sam mislila da je pravi, pa se ispostavilo da nije....

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Juuuuuu, ja ne mogu da verujem da se jos nisam upisala na ovako lepu temu! Very Happy
Ljubav mog zivota je moj muz! Na samom pocetku, nekako sam znala da je to ON. Znala sam ja da je on moja druga polovina, bez koje ne mogu da zivim! Evo, vec 4 godine u vezi, 3 u braku i stalno zahvaljujemo Bogu, sto imamo jedno drugo! Bukvalno se iz dana u dan volimo sve vise, tako da smo samo kontra-dokaz onoj prici, da ljubav vremenom slabi. totalna glupost! Vremenom je samo jaca i jaca. Ne zelim ni da zamislim zivot bez njega! A i bio bi nemoguc, jer kako bih zivela bez moje druge polovine! Smile Wink

_________________


 
anydjovani
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jul 2006
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na zalost srela sam takvu osobu i mislila sam da smo bas jedno za drugo...medjutim on to tako nije video...Od tada uopste niko ne moze ni da mi se svidi! Crying or Very sad
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, to je moja sadasnja devojka!!!

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da jesam, danas na bazenu, upoznao pravu takvu osobu, jos samo da joj saznam ime... Wink

_________________
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 24, 2006 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jps ne ..... uvek se ispostavi da ima nesto sto mi ne odgovara ...... ali pre par dana sam videla momka od cijeg pogleda mi je sve zaigralo pogled nisam od njega odvojila ali ni on od mene tako da na tom planu moram nesto uraditi
 
Vranjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 05 Nov 2004
Poruke: 124

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasla sam i skoro smo vec 2 god zajedno..i ne razmisljamo o tome ikad da se razidjemo...
 
MariY00s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jun 2006
Poruke: 74

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sreli smo se i josh smo zajedno a da li je ona prava-nadam se...
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo je nesto tako slicno, ali je pukloooo
:forcefeed:
 
okana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 59

italy.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj muz je ljubav mog zivota.Shvatili smo to oboje nakon prvog susreta i nakon mjesec dana smo se uzeli i hvala Bogu prelijepo nam je.Ponekad je stvarno dovoljno samo da se pogledamo pa da nam bude jasno sta smo htjeli reci ili x puta da neke stvari kazemo uglas pa se slatko nasmijemo.Obozavam ga! :cmokcmok:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Ljubav mog zivota!!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 5 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon