www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ravna ili kovrcava kosa???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
zeljka7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 191

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam ravnu kosu i nebi ju mjenjala na za sto na svijetu!!!!
moja lijepa duga ravvvvvvvna kossssssaaa!!!!!!!!!!!!!!! Razz


 
just_girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2005
Poruke: 120

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kikice,kikice i kikice rulesssssssssssssssssss
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 2:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Wet curls su in, tako da sam jako happy što konačno mogu da reklamiram moju blago kovrdžavu kosicu!

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 5:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Talasastu.. i dodje mi da se ubijem ponekad...
Covek je proklet..uvek hoce ono sto nema.. Ja se mucim i peglam je pred neki izlazak recimo..samo da bi me drugarice napale i rekle mi da sam luda sto je peglam da su loknice lepse... Hahaha
Sad imam jedan veliki problem.. osisala sam se i sad je friz extra alliii da bi dobro sve to izgledalo sad vise nemam izbora nego moram da je peglam da bi to licilo na nesto.. ;(
 
baloncica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Okt 2005
Poruke: 234
Mesto: divno mesto..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam ravnu kosu,pa mi je palo na pamet da je "prekuham"Sad imam lokne..svidja mi se..ali je teze odrzavati!

_________________
 
Dadale
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 16
Mesto: In Da Club

estonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imi ravnu kosu i nizast je nebi menjala 8)

_________________
To wild to live,but to sweet to die Smile
 
satirana00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 9:19 am    Naslov poruke: ravna? Na vrh strane Na dno strane

Ja imam kovrdzavu kosu ali da li neko zna kako se trajno ispravlja kosa,odnosno da li postoji takva mogucnost
 
lil' devil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 18
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam kovrdzavu kosu,ali bih sve dala da imam pravu, mada sa ovom invazijom presa za dz bar je nama to lako postici,tako da smo mi u blagoj prednosti u odnosu na one koji imaju pravu kosu...

_________________
"Zasto su me stalno progonili i pokusavali da uguraju u one iste kalupe koji su njih same ucinili nesrecnim?"
 
WickedWitchOfTheWest
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 63
Mesto: Witchland

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kosa mi je totalno nedefinisana... swa nekako na swoju ruku, kao i je uostalom... mada bih ja wolela da je rawna, jer je sa takwom lakshe manipulisati...

_________________
Ja pewam swoj bluz bez namere bitne i najwece ribe za mene su sitne, ja sa strane samo posmatram taj swet...
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ravnu, ali nekada pozelim kovrdzavu..... a nekada samo pozelim da mi je malo gusca a odgovara mi ravna kosa......
 
milica2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 27 Dec 2005
Poruke: 18
Mesto: BG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ce se vecin sloziti samnom:devojke koje imaju kovrdzavu kosu zele bi pravu i obrnuto.
Ja imam kovrdzavu kosu,al se stalno feniram...nerviraju me kovrdze
 
LELICA17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 249
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam ravnu dugu kosu...ne peglam ju - PRIRODNO JE TAKA.al mi se moram priznati više sviđa kovrčava kosa:)ljepše mi izgleda ,iako sam ja sa svojom zadovoljna,često ju znam nakovrčti Mr. Green

_________________
KISS MEEEEEEEE
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Ravna ili kovrcava kosa??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  sledeća
Strana 5 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon