www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najgluplji tekstovi i najlosija pesma svih vremena
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24, 25, 26  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 7

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima ona nova:" Ne voli te on ... ne voli ko ja "

ili ona - " ko me opet vidi s tobom da se ljubiom i da zoru cekam - prezre istog trena kao zenu i coveka " - pesmu peva Cana ... al pesma stvarno nema blage veze - text je smisljen samo da ispuni muziku ...


 
cveticka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 30 Sep 2004
Poruke: 25

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prijatelj se gaji ko u basti cvece.......
 
pizdekk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 9:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cujte novu pesmu od kebe... nema joj konkurencije!!!
 
Tancha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako Zlata Petrovic: "ti imas cerku,ona je zensko..."
 
Mackica_SLO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 27
Mesto: Jesenice

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedeljko Bajic Baja - Koktel ljubavi,ma nisam cula jos "blentavije" pjesme i mislim da je nikad nijedan momak nece posvetiti djevojci ili mozda kontra

_________________
*Ide maca oko tebe pazi da te ne ogrebe*
 
dzingis_kan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Mar 2004
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 3:28 pm    Naslov poruke: Najgore pesme svih vremena Na vrh strane Na dno strane

Jel znate po najnovijim istrazivanjima koja je pesma najgora?
obla di obla da ma pesma je i po meni golo sr**je ali mislim da bi ljudi promenili misljenje kad bi culi nase pesme recimo stoju itd
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne budi neozbiljan! Arrow
Kako Stojina pesma može da bude najgora Exclamation
kad Stoja (kao i čitava Grand parada)
nema nijednu pesmu - Shocked
sve same naricaljke! Mr. Green
A moj glas svakako ide Philu Collinsu, Rolling Eyes
ali još uvek ne mogu da odlučim koja je
od njegovih kazni za uši najtragičnija! Evil or Very Mad

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni...cacak,cacak,sumadijski rokenrol, to je zivot moj i tvoj ,oj moravo oooj! zar moze gore od ovog ista bit!?

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Balkan-Lady12
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2005
Poruke: 13

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ Tancha: dajem ti pravo. kad sam cula tu pesmu od zlate petrovic, sam se nasmeala. jer je text stvarno bezveze.
 
ledena ja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 5:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Plitak potok a voda duboka"-mislite o tome Twisted Evil
 
vanjica_Bgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 14
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

doktore doktore aj'' mi reci sta mi je....... Mad
e to je uzas
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mini,mini,mini suknja lepo ti stoji nosi je stalno...........

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Najgluplji tekstovi i najlosija pesma svih vremena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24, 25, 26  sledeća
Strana 5 od 26

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon