www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

On je neuredan
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 01, 2007 6:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uredan je mnogo i pažljiv. Very Happy

 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 01, 2007 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Koliko su vasi momci uredni/neuredni????
Koliko ste vi same uredne???


Ako ikada odlepim, to će biti zbog perfekcionizma! Laughing Sve mora biti na svom mestu i pod konac! Čak se i sprdaju sa mnom zbog toga, kažu da je kod mene kao u apoteci (naravno, ne zbog mirisa, tu je air wick)! Mr. Green
Što se njega tiče, ne bih mogla biti s nekim ko ne zna ni gde je pre 5 min. skinuo majicu, čarape ili šta već! Samo neka za sobom pospremi i biće sve ok! Ostalo ću ja! Mr. Green

_________________
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada ne bih bila sa neurednim momkom...Ako je neuredan onda i ne drzi do higijene a to kod mene ne prolazi. New Evil A valjda bi trebao da ima nesto u glavi da zna da nije normalno biti tako neuredan New Evil
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 20, 2008 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne kazem da sam neka cistunica ali ne bih mogla da podnesem da je on neuredniji od mene...pokusala bih da korigujem ali morao bi mnooogo da se potrudi...ne zelim da nekom izigravam mamu

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na svu sreću nemamo problema s tim...moj dragi je ok sto se toga tiče... al zato moja braća... poludim s njima

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2011 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem da bih mogla da zivim sa takvim covekom.
Naravno ne trazim da moj muz radi sve po kuci, to mogu ja, ali ne mora da razbaca svoje prljave stvaro po podu, foteljama, stolicama itd.
Imam srece muz mi ne voli nered, ako slucajno nesto zaboravim da sklonim ili operem skrenuce mi paznju ili ce on to sam uraditi.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2011 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam pretjerano pedantna da bih time gnjavila ljude koji dijele životni prostor sa mnom, pa samim tim ni čovjeka pored sebe.
Ne volim samo svukuda razbacane stvari, jer to ostavljanje stvari na svoje mjesto i čini kuću urednom. Moja je sreća što je On prilično uredan i što mu nije navika sa vrata bacati di šta stigne, što je bio slučaj sa bivšim mužem. I stoga mi ne smeta ako nešto i nije kako treba, u godinama sam kada zaista najmanje obraćam pažnju na takve stvari i one me sve manje iritiraju.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2011 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj muž je perfekcionista, i doista je pedantan. Svemu se zna gde je mesto. A da li bih mogla bit sa neurednim? Sa totalno neurednim nikad, a onim koji baci majicu gde joj nije mesto, možda
Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> On je neuredan Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon