www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nikola ja sam dosla tebe da prosim
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volila bi da me voljeni muskarac jednom zaprosi. Ne mora kleknut na koljeno s prstenom u ruci, ali volila bi da to učini, volila bi da to sve bude za pamćenje i romantično...
Ali kako nisam od onih sto samo sjede i cekaju da im se stvari dogode, ako se to sve ne bi dogodilo, mislim da bi mozda preuzela inicijativu tako sto bih mu suptilno davala do znanja sto zelim. A ako ni onda nista ne bi bilo, predlozila bi mu brak! Ne bi ga zaprosila, to čine muškarci, nego bi mu predlozila brak. Laughing

Ali lako je sad pricat sve to, kad ko zna sta bi bilo kad bi bilo.



_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cute Blondie je napisao/la sledeće:
knknpnkn je napisao/la sledeće:
Ne, nikada ne bih to uradila! Sam taj trenutak, pa i cela noc kasnije kada sam zaprosena, je nesto najlepse sto mi je ikada iko priredio! Zene su te, kojima se pevaju serernade, pred zenama se kleci pitajuci je da sa vama deli zivot, zenama se donosi cvece.....nikada ne bih sebe uskratila za to, da budem ZENSKO! Zenstveno, nezno bice, bar u takvim momentima, kojem muskarac njenog zivota, stavlja ceo svet na dlan! Samo za nju! Ne, ne mogu sebe da zamislim(a obaska sto ne zelim) da ja klecim pred njim, pevam mu serenade.........Ne zensko sam i to zelim da budem uvek! Wink 8)


Yes,yes,yes...slazem se...mogu ja mom muskarcu da kazem milion puta da ga volim, mogu to da mu pokazem na milion i jedan nacin, ali prosidba je nesto sto nikada ne bih ja "odradila" i ni za sta ne bi menjala taj trenutak u zivotu da mi covek mog zivota kaze da zeli da provede zivot sa mnom, i da me pita da se udam za njega. Znaci to je jedna stvar koju svakako ocekujem da bude "muski potez", jer svaka zena zeli da se pri tako vaznoj odluci u zivotu oseti kao prava zena, da dozivi to na bilo koji nacin da je prosi ali da to uradi on. I svakako bih volela da ja budem ta koja ce biti isprosena a nikako obrnuto.


Ja bih se, u potpunosti složila sa ovim... Ne bih imala šta da dodam 8)

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih nikada mogla zaprosit dečka, ne bih se ipak toliko blamirala... Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
kacagica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 06 Avg 2006
Poruke: 543

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno ne znam da li bih ja nekada preuzela inicijativu za brak. Mislim da bi tradicija trebala i dalje da se nastavi i da momci preduzimaju prvi taj korak, mada danasnji momci su malo i zakrzljali. Naravno ne svi....... Wink
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne bih to napravila, tj. preuzela inicijativu, ali onako malo kroz razgovor navesti ga da shvati da je krajnje vrijeme to da.

_________________
 
Bosancheros
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 26

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 02, 2007 4:16 pm    Naslov poruke: sestra mi želi zaprosti dečka Na vrh strane Na dno strane

dragi moji prijatelji!
Evo ja uvijek dolazim ovdje kad imam neki problem, pa mi nemojte zamjeriti Embarassed ali ovaj put se odnosi na nekoga drugoga.
Naime, moja luda sestra želi zaprositi dečka! Laughing ona je onako malo moderna i ne voli pretjeranu romantiku i tradicije pa se želi odlučiti na ovako nešto. Zajedno su već dugo, mladi, lijepi pametni i baš mi je drago zbog toga! On nju želi zaprositi, ali mala ga želi iznenadit i bit brža-ludo žensko Laughing
Je li ovo pametno? Šta mislite? ima li netko ideju kako da to napravi?
Ja je podržavam, ali nemam neki pametan savjet..... Confused
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 02, 2007 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heh! meni se to strasno svidja...samo neka bude spontana, neka saceka pravi trenutak i garantovano ce sve biti ok Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 02, 2007 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni je to fantasticno Mr. Green

Zasto ne bi ona njega zaprosila?

Kakve ima veze sto je zensko?

Ja ju podrzavam i zelim da sve bude onako kako ona zeli.

Nego najbolje bi bilo da ga zaprosi ono spontano..neka izidju kao i obicno i jednostavno izvadi prste i priupita ga..

Svaka joj cast...

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tema "Sestra mi je zaproslila dečka" spojena je sa ovom temom, tako da možete nastaviti i dalje sa komentarima Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
iusticia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Jun 2007
Poruke: 43
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam zaprosio devojku, ali sad zaplet,
Druga devojka me je pre 10 dana zaprosila na jedan vrlo romantican i meni najlepsi nacin na svetu???
Ajd sad....
 
slatka_banana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 37
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cyclope je napisao/la sledeće:
pa ja mislim da to ipak muskarac treba da uradi a ne zena!!!JEr on ce ipak biti glava porodice,a ako cura prva zaprosi onda je to znak da je muskarac SHONJA!!!


tipično malograđansko razmišljanje. Muškarac je glava kuće i on može lupit šakom o stol: ženo šuti!
gadi mi se sama pomisao na to
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako bi me devojka sa kojom želim da se oženim,zaprosila,ja bih joj samo rekao:''Da,draga,udaću se za tebe!'' Laughing

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Nikola ja sam dosla tebe da prosim Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon