www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brak zbog papira....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
tascha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Mar 2006
Poruke: 72

nepal.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sama sam dugo vremena razmisljala o toj soluciji, jer nakon 15 godina provedenih ovdje, nije lako vratiti se i poceti neki novi zivot u sredini koju si prije poznavao kao svoj dzep, ali koja se za vrijeme svih ovih godina promjenila i postala neka nepoznata sredina, nepoznati ljudi, nepoznati obicaji, sve nekako strano...mogla sam isto tako otici i u kanadu....jedina razlika bi bila, svoj maternji jezik poznajem bolje nego engleski...elem, da se vratim na pitanje, nasla sam bila jednog pedera, dobar frend, htio me je ozeniti za dzabe....tako, da mi napravi uslugu....no, srecom sam naletjela na muskarca svoga zivota i udala se za prave...
ako bih sutra upoznala nekog sa istim problemom kao sto sam imala, pomogla bih mu bez puno price, dvije godine brzo prodje


 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U mom kraju su svi u inostranstvu, tako da se devojke ne lepe za mene. A i ubila bi ih moja devojka kad bi se lepile.

Ja sam ZA brak zbog papire, to jest ako su muskarac i zena obadvoje svestni da je samo zbog toga.

_________________
 
aleks3
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 195

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nikad ne bi pristala na takav brak!!!!!!
brak iz ljubavi samooo
 
Medena013RSK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Apr 2006
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma to je uzas....al opet svako ima svoje misljenje
 
The Kide
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 10:54 am    Naslov poruke: Green Card Na vrh strane Na dno strane

Brak zbog papira,uvek!!! Ne treba mi motiv da bih otisao odavde!
 
nacka87
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 25 Sep 2005
Poruke: 533
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

toga ima sve više i više...evo jedna moja komšinica pravi svadbu a momak joj iz bosne
 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

J a to licno nikad ne bioh napravila....ustvari nije mi ni potrebno sad

Zalosno je to sto sada sve vise i vise ima situacija gde ljudi stupaju u brak bas zbog papira
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se igra otvorenim kartama, tj. ako se obe strane dogovore da se uzimaju samo da bi jedna strana dobila papire-DA, zasto da ne?! Ne vidim stvarno nista tragicno u tome. Ali ako se igra neiskreno. tj. ako se ta osoba kojoj trebaju papiri, pretvara i glumi ljubav, maze oci ovoj drugoj osobi koju laze i pravi budalom-naravno da to ne odobravam Twisted Evil Rolling Eyes

_________________


 
Sami-sa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2006
Poruke: 152

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kad sam u Sarajevu,na svakoj strani samo "bare"kao da mi na celu pise "dijaspora".Puno je raje kojih interesuje samo nas pass a ne mi kao osobe-nazalost.Ja nikad licno nebih se udala za nekog ko zivi u BiH jer bi uvjek se ubijala mislima jel za papire ili me voli.
Isto tako nikad nebih pristala na vjencanje "dogovorom"ono platim ti vjencamo se 3 god skupa i cao.Hm ....nek sam se muci nek stvori sebi boravak vani ako to zeli niko ni meni nije pomogao Very Happy Very Happy Very Happy
 
Kipranka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2006
Poruke: 108

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto kaze KNK....(za koju sam mislila da ima 16 god. Laughing Laughing ) zasto da ne ako se osobe dogovore. Pa mi smo sve vise i vise izolovani, zasto, ako je to moguce ne pomoci nekome, ne mislim totalnom strancu, mozda nekom koga poznajes...Ono, udala bih samo se iz ljubavi..je lepo, ali niko ne zna sta neku devojku ili momka sprecava da se vrati u zemlju..ne zive svi idilicne zivote..Ja to ne osudjujem...a meni to nije potrebno.
 
Aco22
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene to je grijeh... Ma da milsim da mnogima je potrebno da ista usenu u zivotu...
 
Kipranka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2006
Poruke: 108

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda jeste greh..pa ja ne mislim ono, udala se zbog papira a ne voli muza pa ce ga ceo zivot varati...
Mislim na papirologiju, samo zbog papira, a na da zivis sa nekim..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Brak zbog papira.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 5 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon