www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta kazu decaci kada vire tange?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  

Da li je bas seksipilno i slatko i privlacno i ocaravajuce i zavodljivo kad malo vire tange ispod farmerki?
Da,to mi se mnogo svidja
67%
 67%  [ 86 ]
Ne,to mi se ni malo ne svidja
8%
 8%  [ 11 ]
Niti mi se svidja niti mi se ne svidja
23%
 23%  [ 30 ]
Ukupno glasova : 127

Autor Poruka
dussan90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 108
Mesto: Nish CITY

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta im fali.
super je to.


 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nista?! Sta bi trebao da kazem, waooooo sto su ti dobre tange... Ali skontao sam da devojke u polednje vreme kombinuju boju tangi sa bojom gumice za kosu! Wink
 
peka5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Maj 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 31, 2006 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skoro sam video tetu od 35 dina [inace instruktorka fitnesa] .. ispod belih pantalona [tange se ne vide] plave, tirkizne, ali kad se sagla bilo je Woooouuuuuuu NAGLAS.. naravno da me cula, nasmejala se i navukla pantalone...

u ovakvom slicaju mi se dopadaju.. mnoogo...
 
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 02, 2006 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa naravno da prija ocima kad tako nesto vide Smile

_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
Stefan-chb
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 01 Sep 2005
Poruke: 530

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 12:43 am    Naslov poruke: tange Na vrh strane Na dno strane

ako je dobra riba bas je extra da joj malo vire tangice......
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako obuce crne tange na bele pantalone to je seljacki, ako vire to je trulo (sta sad ona meni pokazuje kako ima fensi roze tange... mislim ajde sad svi da izvucemo gace iznad farmerki pa da setamo).... Ne treba preterivati, ne svidja mi se to jbg, moje misljenje...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno svejedno mi je..............ako se mojoj devojci tako svidja sto da ne......

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
gargamelko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 100
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo je videti kada diskretno vire,ali je veoma neukusno kada se vide skoro cele tange. Rolling Eyes

_________________
Ko zna zasto je to dobro.
 
XwarTep
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 1338
Mesto: SaRaJevoo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svidja mi se to...

_________________
_-_-_-BORIS-_-_-_



Pazi s kime spavas...
 
hulio_salinas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 239
Mesto: Smederevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro je kada se vide devojci koja i treba da ih nosi! Ali zgadi mi se život kada vidim neku kojoj su tange totalni promašaj života...
 
d3n1
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 357
Mesto: tz

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi da li to cura zna nositi Smile uglavnom nije to lose
 
nedeljkoL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je bilo za moje oči
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Sta kazu decaci kada vire tange? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 5 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon