www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gay-prijatelj
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
darijus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Maj 2006
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DJ Intruder je napisao/la sledeće:
Ne plasim se ja da ce on mene da ..... kad mu se ukaze prilika nego jednostavno je to nesto jace od mene, cak iako mu kazem da ostajemo ortaci necu ja moci da se ponasam isto kao pre i on ce to videti, jer to sto je homoseksualac ne znaci da je glup. Mozda je korektnije od mene onda da mu otvoreno kazem odmah nego da ga zavlacim....


E,da je hteo nesto da pokusa sa tobom ili vec nekim drugim vasim ortakom to bi vec uradio odavno.Decko je samo rekao nesto sto je jako bitno u njegovom zivotu.I time je potrazio Vasu podrsku.Pa podrzite ga,pokazite da ste i Vi njemu drugari.

Sta bi uradili da je ne daj Boze napravio neku glupost:ubio,opljackao ili...?
U ovome bi ga podrzali i rekli ma ok je sve...Niko nece da sazna,mi smo ortaci.Jel tako?


 
XwarTep
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 1338
Mesto: SaRaJevoo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kakav gay prijatelj....nosi se od mene...to je bolesno

_________________
_-_-_-BORIS-_-_-_



Pazi s kime spavas...
 
klexy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 29 Apr 2005
Poruke: 206
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ti nisi gay i ako te on ne spopada, a lepo se druzite, zasto bi ti smetalo sa kim on spava kada nije sa tobom!?
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam dvojicu. jedan je u pragu, drugi u bazelu

sjajni momci.prva liga. kada se vidimo otvoreno prichamo o svemu.imam u obojicu neogranicheno poverenje..zaista su super face.

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok mene ne dira i ne prica mi gadosti svog sexualnog zivota ok,ipak smo bili drugari,ali cim predje tu granicu-izolacija(ko ga **be)






[Edit by knknpnkn: Reči napisane u ovoj poruci koje imaju uvredljiv karakter, cenzurisane su pošto je to strogo zabranjeno Pravilnik-om.]
 
zelenojedobrozaoci
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 30 Avg 2006
Poruke: 105
Mesto: beograd/ i ostatak sveta.

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam i bolje je da ne znam.ne volim ih.imam alergiju

_________________
iskustvo je ono sto dobijes dok ocekujes nesto drugo
 
sharki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Okt 2006
Poruke: 83

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo, treba mu cestitati na hrabrosti. Tesko je u ovoj zemlji usuditi se da priznas da si drugaciji. Homoseksualnost nije bolest, zasto bi iko izbegavao prijatelja zbog njegovog licnog opredeljenja, a u krajnjem slucaju uzmite u obzir da to nije njihova krivica. Moj najbolji drug je gay sto nema veze sa mnom i ne cini ga manje dobrom osobom.
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 11:46 pm    Naslov poruke: nikad... Na vrh strane Na dno strane

Nikad ne bi mogao druziti se sa derisom, ipak to nije prirodno...
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja bih bila iznenadjena tako necim ali ako si iskren i pravi prijatelj nemas razloga da prekidas druzenje sa njim.
 
erak89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prirodno nije kada cura ugradi silikone, a to ako se neko rodio da se pali na osobe istog pola je prirodno jer je taj lik dosao prirodnim putem na svet. Genetika je upitanju samim ti i priroda.
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je dobar drug....reci mu ruke podalje od mene i glave...i naše prijateljstvo trajače.......
 
grbiclazar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Nov 2006
Poruke: 67
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ti ljudi nisu normalni i iskreno ne mogu to da podnesem ali ako im je tako lepo nek izvole samo da druge ne mesaju u to.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Gay-prijatelj Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon