www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dobri ili loshi mushkarci??????
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MISS_J je napisao/la sledeće:
Pa najbolja je zlatna sredina...Da ima i dobrih i losih osobina (kombinovan muskarac Mr. Green )


i ja volim zlatnu sredinu.. nevolim ni one beobrazne napuhane kretene koji misle da je bog stvorio zenu da mu bude kucna zatvorenica dok on zivi zivot.. A tako isto nevolim ni mamine pi*de koji nesmiju dalje od mamine suknje..



_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
Koza_pamti
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 26

gambia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim one sa Bad-Boy-Image Wink
 
MaLa_MaJa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 173
Mesto: novi sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam za dobre mushkarce koji imaju svoj stav nikako nisu mamine maze i koji su pravi muskarci,,,,
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2008 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako da su primamljiviji oni, nazovimo, 'loši', 'bad and naughty', a dobrice su nekima dobre samo za iskorišćavanje...često nezanimljivi...

Za zezanje - loši, za brak - dobri, za jednu noć - loši, za zauvek - dobri...

Kao i uvek, idealna bi bila mešavina. Srećna je ona koja ima nežnu bitangu kraj sebe Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
boj@nic@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 02 Okt 2008
Poruke: 93
Mesto: moj topli krevet

denmark.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 22, 2008 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MISS_J je napisao/la sledeće:
Pa najbolja je zlatna sredina...Da ima i dobrih i losih osobina (kombinovan muskarac Mr. Green )

definitivno

_________________
Ja sam tamo gde si ti kad kazem ja mislim mi, neka znaju svi ono stomi treba to si ti...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 29, 2011 1:35 pm    Naslov poruke: Re: Dobri ili loshi mushkarci?????? Na vrh strane Na dno strane

joki_carica je napisao/la sledeće:
Ok, vechito pitanje. . .
loshi ili dobri mushkarci?
koje vishe volite? ? ?
Twisted Evil ili :angel: ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?


Evo, ja cu prva. . .
Iskreno, ja volim kad je mushkarac. . . Mushko! ! !
Jednostavno ne podnosim previshe dobre tipove, mamine sinove i slichne.
Previshe dobri momci brzo smore.
Pojela bi ih za doruchak. . .
Znachi. . . Moj izbor su definitivno loshi momci! ! ! !
Shta vi mislite?


I ja volim kada je muškarac muško, ali di je to pravilo da to isto muško mora biti loše da bi bilo muško. Ne slažem se sa ovim. Mnogo je dobrih i pravih muškaraca koji nisu loši, a u isto vrijeme nisu mamine maze ili smorovi. Bar sam ih ja kroz život imala i mogu sa punim pravom da kažem da niti jedan od njih nije bio loš. Ne želim loše ništa u svom životu, ni lošu domaću životinju, ni lošeg prijatelja pa tako ni lošeg muškarca.
Ja ne jedem muškarce, nisam toliki kanibal. Very Happy Pogotovo one dobre.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dobri ili loshi mushkarci?????? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon