www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Romantika...Dali je jos uvek ziva?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

Koliko pruzate vojlenoj osobi?
1)Koliko mogu
31%
 31%  [ 16 ]
2)Trudim se sto vise je moguce
68%
 68%  [ 35 ]
Ukupno glasova : 51

Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Velja25 je napisao/la sledeće:
Ma ima romaantike ali ko to jos ceni?! Sada dolaze turbo generacije, nema se vremena za romantiku, devojke padaju na kljuceve od kola ili morota... Za nas romantike sve manje ima sansi Sad

pa i nije bas tako..mozda bas zbog tog misljenja i izumire ono sto bi se moglo u danasnje vreme nazvati romantikom..mislim da i dalje veliki deo devojaka i ne zna sta je romantika bas zbog toga sto muskarci misle da njima nije vazna...da ce radije gledati mladica kako mlatara kljucevima od kola nego ruzom ili cime vec....jeste se sve izmenilo, ali romantika ce uvek imati svoje mesto..kako rece neko, mozda je sada nalazimo u drugim stvarima i imamo drugacija shvatanja..ali je onai dalje tu..samo je treba iskopati Wink



_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 3:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo primjer... Moj dragi je prije par dana napravio nešto što je meni bilo jako romantično.. Dopisivali smo se preko sms-a i ja sam mu rekla da sam tužna jer mi fali, on se dignuo iz kreveta, spremio i vozio se 2 sata autobusom da bi došao do mene i bio samnom cijelu noć... Tako da.. Romantika je živa i nisu sve cure takve da to ne cijene! A što se tiče toga da se sve palimo na aute... Što reći mislim da se iz priloženog vidi da moj dragi nema auto, pa... to je sve što imam za reći Wink
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je preslatko, i na neki način romantično, kad dečko, koji je inače samouvjeren, zacrveni se dok te pita za broj mobitela Smile
 
Delijana
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 784

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem u to...
Nit u ljubav ni u romantiku....Mozda samo na Spanske serije Smile

_________________
Mozes kupiti sat-
a vreme ne
Mozes kupiti knjigu-
a znanje ne
Mozes kupiti poziciju-
a postovanje ne
Mozes kupiti doktora-
a zdravlje ne
Mozes kupiti sex-
a ljubav ne
Pre nego sto komentarises moj zivot, moraces da ga zivis !! Very HappyVery Happy
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

postoji i postojat će još jako dugo
 
alexy88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 7:36 pm    Naslov poruke: da li je romantika izumrela? Na vrh strane Na dno strane

da vas vidim na tom polju
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da jeste jer znam kako su moje bivse reagovale kad sam bio romantican i sta se tada desavalo.Al srecom naisao sam na 1 romanticnu devojku kao i ja tako da nam je lepo i mislim da je 0.01% romantike ostalo i da nam je jako potrebno da se ona vrati jer ce nam biti lepse.Al nazalost sve se svelo na dobra kola i lovu tako da cemo tesko to iskoreniti i vratiti romantiku...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 3:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nije izumrela, ali da je ima sve manje, i da je u fazi "izumiranja"... Što znači, da se može pronaći, još uvek, i momak i devojka koji su romantični... Iskreno se nadam da neće izumreti, i da će se, ova naša omladina "trgunti" dok još ima vremena...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 6:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spajam sa postojecom istom temom...... Wink

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Evo - ja sam romanticar! Ozbiljno. Vjerujem u ljubav i to. Voljenoj osobi pruzam bas sve, a srce najvise!


Apsolutno se slazem sa ovim...

Citat:
Ma ima romaantike ali ko to jos ceni?! Sada dolaze turbo generacije, nema se vremena za romantiku, devojke padaju na kljuceve od kola ili morota... Za nas romantike sve manje ima sansi


To je tacno,uglavnom sve "ribe" padaju na dobra kola...

Istina je,romantika se vise ne ceni,ali ipak nije umrla...
Ima jos romanticnih dusa,samo ih treba naci.... Wink

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 2:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
Velja25 je napisao/la sledeće:
Ma ima romaantike ali ko to jos ceni?! Sada dolaze turbo generacije, nema se vremena za romantiku, devojke padaju na kljuceve od kola ili morota... Za nas romantike sve manje ima sansi Sad

pa i nije bas tako..mozda bas zbog tog misljenja i izumire ono sto bi se moglo u danasnje vreme nazvati romantikom..mislim da i dalje veliki deo devojaka i ne zna sta je romantika bas zbog toga sto muskarci misle da njima nije vazna...da ce radije gledati mladica kako mlatara kljucevima od kola nego ruzom ili cime vec....jeste se sve izmenilo, ali romantika ce uvek imati svoje mesto..kako rece neko, mozda je sada nalazimo u drugim stvarima i imamo drugacija shvatanja..ali je onai dalje tu..samo je treba iskopati Wink


upravo tako!!!!!! ja sam jako romanticna osoba al sta je zapravo romantika i kako ona izgleda nisam znala dok nisam srela sadasnjeg decka...prvi koji mi je poklonio ruzu..sta reci..mozda sam prethodnim izgledala kao neko ko ne voli romantiku il jednostavno nisu imali vremena da to skopcaju...isto tako smatram da danas jako mali broj devojaka ceni romantiku ali da ispastaju upravo zbog onog veceg dela devojaka kojima je stalo upravo do zveckanja tih kljuceva ,fenseraja i slicno..ili jos gore naidju na likove koji skontaju da "padaju" na romantice gestove pa i romantika traje sve dok "ne padnu"u krevet,sto je jos gore nego da se nikad nisu posluzili tom svetinjom romantikom Rolling Eyes

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
mimo
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 251

vietnam.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 2:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E bila prije kod nas jedna kafana , romantika se zvala dok je konji nisu digli u zrak
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Romantika...Dali je jos uvek ziva? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon