www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ne dam te nikom....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 24, 2007 2:57 am    Naslov poruke: Re: Ne dam te nikom.... Na vrh strane Na dno strane

_HaNa_ je napisao/la sledeće:
Jel vam se vec desilo da ste htjele prekinuti s momkom a on vama "ne da"??
Prica vam danima da bi bilo bolje da ostanete zajedno....gnjavi vas...
Tako je meni sada, kazem mu da je gotovo- a on nece da prihvaca moju odluku...
Rolling Eyes


Jeste... desilo mi se... to me samo još više odbije od njega... i tek tada sam sigurna da želim prekinuti svaki kontakt sa njim... Veruj, tim gestom mi samo olakša odluku...



_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 26, 2007 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno sam malo u takoj situaciji pa neznam kako vise da se ponasam Rolling Eyes ali glavno da se ne vidam na samo sa njim i bice ok(bar se nadam.....)jer mora da dodje na moj posao da donese pisma,neki put nezgodna situacija....Mislim kad bih nasla nekog decka,bilo bih mi lakse i razjasnila totalno situaciju Exclamation
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 26, 2007 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Huh,desavalo se Rolling Eyes Jednom su trebali mjeseci da shvati da je gotovo... Surprised bilo mi ga je zao,al sta da se radi?!

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 20, 2008 11:25 pm    Naslov poruke: Re: Ne dam te nikom.... Na vrh strane Na dno strane

_HaNa_ je napisao/la sledeće:
Jel vam se vec desilo da ste htjele prekinuti s momkom a on vama "ne da"??
Prica vam danima da bi bilo bolje da ostanete zajedno....gnjavi vas...
Tako je meni sada, kazem mu da je gotovo- a on nece da prihvaca moju odluku...
Rolling Eyes


meni licno nije ali mojim drugaricama jeste...

i zavisi od slucaja, nekad se gadno zavrsilo, nekad sasvim bezbolno...


u stvari sad se secam, vezano za jednog bivseg ali mozda sam ja kriva sto nisam "crtala" ali je to bilo tako ocigledno...

srecom, zavrsilo se

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
suncej
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2008
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 18, 2009 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nesto ne ide, ne ide. Za ljubav je potrebno dvoje
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 18, 2009 9:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije srecom jos uvek Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 18, 2009 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni jeste se desilo...2x....ali eto..hvala Bogu pa se zavrsilo Wink
gadno je to kad neko ne zeli da te pusti da zivis normalno.. Sad a ti njega vise ne volis a on tebe ne da Sad
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 8:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad mi se ovako nešto nije desilo mada je drugarica pre par dana imala problem.
Njen bivši dečko čija je ljubav prema njoj u preiodu kad je njihova veza već bila u raspadu,prešla u opsesiju,počeo je da pravi probleme kad god bi saznao,čuvši ili videvši da ona ima posla sa drugim muškarcem.
Njeogva opsesija je verovatno jača od njega samog i ne može da se pomiri s tim da ga je ostavila pa joj sad stalno pirča kako će je vratiti i kako će ona opet biti njegova.
Došlo je do toga da joj je pretio kako samo čeka da izadje iz kuće pa da je prebije.
I pre neko veče ju je u diskoteci i udario,kad se iz taksija vratila po šal koji jse,gle slučajnosti našao baš kod njega,prvi put.


Uopšte nemam komenatara jer ne mogu da verujem da taj dečko,koji ju je obožavao i kovao u zvezde ima snage da je udari.
Njegova ljubav prema samom sebi ustvari je veća od opsesije koja ga guši zbog nje.
Ne znam,zatečena sam njenom situacijom skroz...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 20, 2009 1:16 pm    Naslov poruke: Re: Ne dam te nikom.... Na vrh strane Na dno strane

_HaNa_ je napisao/la sledeće:
Jel vam se vec desilo da ste htjele prekinuti s momkom a on vama "ne da"??
Prica vam danima da bi bilo bolje da ostanete zajedno....gnjavi vas...
Tako je meni sada, kazem mu da je gotovo- a on nece da prihvaca moju odluku...
Rolling Eyes


Moje iskustvo u tome.... U mojim ranijim neozbiljnim vezicama sam uvek ja bila ta koja raskine sa deckom i pretezno im je trebalo puno vremena da me zaborave (i dan danas, deset godina je proslo, jedan decko ne zeli da ima ozbiljnu vezu Arrow kaze ceka mene Laughing a ja sa njim izlazila kao klinka sa 15 god. i samo se poljubili par puta Laughing )
Sto se moje jedine ozbiljne veze tice cak i sada, vec par meseci posle raskida, moj bivsi se ocigledno nije pomirio sa tim, u pocetku mi bas "nije dao da disemi" koliko je bio uporan i koliko je insistirao na tome da se pomirimo, sada je vec drugacije ali mi je vise puta naglasio da gaji nadu da ponovo budemo zajedno pa kad tad Confused Nek se on samo nada a mene nek ostavi na miru Laughing

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Ne dam te nikom.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon