www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dragi, da li me volis?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  

ako ga cesto pitate da li vas voli, da li ugrozavate vasu vezu?
da
55%
 55%  [ 15 ]
ne
44%
 44%  [ 12 ]
Ukupno glasova : 27

Autor Poruka
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

inferiorna_akasha je napisao/la sledeće:
Više volim osjetiti da me netko voli, nego čuti te dvije riječi ''volim te''...mislim da su djela vrednija od toga...Ne volim te neke izljeve, jednostavno to me odbija i pomaze u tom da se ohladim... Smile



Shocked Shocked Shocked Te 'neke' izlive??Pa,kako???Nekog volis najvise na svetu,a ne kazes mu!!Nemas 'potrebe' da kazes!! ohladis se kad ti taj neko kaze da te voli????Sto je neko vec pomenuo,ne 'poletis' kad to cujes?Kad te zagrli jako,jako,poljubi u glavicu i kaze ti -volim te??Pa kako moze to da ti pomogne da se ohladis,objasni mi,molim te!Ja stvarno ne razumem.... Confused



_________________

 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 2:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad. Uvek se stavim u poziciju kako bi to izgledalo da mene neko davi glupim pitanjima. Reci su reci, a dela su dela. Wink

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom si to medjusobno govorimo 100 puta dnevno pa nema potrebe da ga to uopce pitam... Ionako znam odgovor Embarassed

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
mariolina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 13 Jun 2004
Poruke: 84

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne pitam, i ne znači mi puno kad mi kaže, više volim da mi pokaže i dokaže... A kad se ta reč često upotrebljava izgubi svoje značenje veličinu i jačinu...
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponekad...p svaka zena to voli da cuje...zar ne cure????

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desavalo se da pitam kad me iznervira ali ovako ne bas...nekako osecalo se sta misli o meni...otkud znam,uglavnom mislim da muskarci kriju svoja osecanja i retko da ti kazu...
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne... Neka kaze ko sta hoce, ali meni je to jadno....
Nisam pitala ni necu. Kad bi me to pitao, poslala bih ga u tri lepe.... Rolling Eyes

To je nesto sto treba da dodje samo po sebi.
Najgore mi je kad se tako nesto posle tri dana veze... To mi je New Evil

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 3:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pitam i cujem bez pitanja, govorim i odgovaram sa i bez pitanja...

_________________
Nebo za tebe sprema darove,
novu ljubav nudi ti.
Meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju.
Da te nemam, vise nemam,
a trebam te...

 
BjelaCoKoLaDa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 8:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne pitam, ako hoce i kad to osjeti mislim da ce sam da mi to kaze, isto tako i ja kad osjetim i kad mi dodje da mu kazem.Te dvije male rjecice..hmhm...volim te...

_________________
CMOKS
 
ivana_I
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 61

Datum registracije: 09 Jan 2006
Poruke: 100
Mesto: tamo di ljubav pociva

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ga nikada to pitala u dvije i po godine veze,ali sam mi je to rekao u jednoj lijepoj sms poruci koju i sada čuvam u mobitelu.
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemama decka, pa me to ne muci... ali dok sam ga imala, to je bilo jedno od najcescih pitanja koje smo si upucivali, onako u njeznim trenutcima...
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

24h na dan kao i on mene, što je postala i naša zezancija u najintimnijim trenucima
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dragi, da li me volis? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 5 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon