www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Muskarci i alkohol
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
* Lucky *
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 99

Datum registracije: 14 Jan 2008
Poruke: 807
Mesto: tamo daleko ...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

muškarci i alkohol to ne ide jedno sa drugim , idu laži pa prevare ....

 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok je da popije kad je sa drustvom i sta znam... Ne svidja mi se kad pije dok je samnom a i on se trudi da tad ne konzumira nista alkoholno... Jos uvek nemam problema oko toga Smile

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 35

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 2:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na svu sreću moj ne pije tako da ne moram brinuti o tome Wink

A ne volim pijane muškarce... Confused
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je Ok kad decko izadje sa svojim drustvom pa se napije,pa i ako pretera i napravi neku simpaticnu glupost,meni bude slatko jer znam da oni uzivaju u tome a pogotovo kad prepricavaju jedno drugom te dozivljaje.
Smile
I kad popije da bi se opustio u drustvu,to je isto OK.

Ali da imam decka kao jedna moja drugarica,koji se svakog vikenda lesi kao majka,tuce,urlice,pravi haos i biva izbacivan iz diskoteke?
Takva vrsta ne.
Moze odmah da zaboravi na mene.

A ipak mi je,sto se tice tog pijanstva,najsladje kad cuje da su se decko i devojka zajedno napili(onako,malo dobili) negde pa da su se tako malo zaneli,to sam jednom cula i bilo mi je bas simpaticno.
*

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
***Margarita***
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 02 Okt 2007
Poruke: 367
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 15, 2008 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim nesto preterano alkohol zato sto mi je otac umro od alkohola kad sam imala 13 godina ali to meni ne daje za pravo da nekome zabranjujem da pije.cak i ja umem ponekad da popijem malo ali to je jako retko Smile

_________________
I barely know you,but somehow I know what you're about.play with my mind.
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 15, 2008 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve je ok dok je u granicama normale...i ne preterano često

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 15, 2008 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jejaorka je napisao/la sledeće:
sve je ok dok je u granicama normale...i ne preterano često

Bas tako, sve u granici normale Wink
 
idaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 110
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 15, 2008 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jejaorka je napisao/la sledeće:
sve je ok dok je u granicama normale...i ne preterano često


upravo..
mada sam ja bas krenula iz krajnosti u krajnost... Imala jednu dugu vezu sa tipom koji nikada ali ama bas nikada ne pije, a sada sam sa drugim, koji s druge strane, drzi kafic, i svaki drugi dan popije litara i litara... ccc

nikad sa njima na zrelu granu... Cool
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 16, 2008 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ne mogu ništ reći kad se i meni dogadja da popijem, samo kaj hvala Bogu znamo pit, ne ono da se ušikaš i povraćaš, nego se ušikaš i lijepo ti je Mr. Green a muškarci? ne vidim razliku, žene znaju bit još gore. tak da ne zamjeram, ako je pijan, pijan je i zna točno doći doma. prije neku večer sam malca vozila doma, zato kaj nije smio sjest u svoj auto i vozit. a mogao se napravit pamjetan i skucat se negdje. ah, tu noć nije znao pit Mr. Green
ali inače se tak skoncentrira, bude mi smiješan, samo bulji pravo i pokušava se otrjezniti da bi došao doma ili kad telefonira sa mnom, sav se umusi i skoncentrira da kaže pravu stvar Laughing
 
boj@nic@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 02 Okt 2008
Poruke: 93
Mesto: moj topli krevet

denmark.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 11:25 am    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

alkohol najvise mrzim,neka decko pije koliko hoce kad nije sa mnom,ali kad smo zajedno da ne pomisli na alkohol,uvek pali,a ako to ne moze da prihvati neka trazi devojku koja ce ga non-stop trpeti pijanog a takvih devojaka skoro da i nema
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 25, 2008 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovaj moj ne voli da pije...mislim voli ali slazemo se samo u sangriji Mr. Green

i u koktelima Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 25, 2008 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neutral U nekoj normali, granicama da- poviše toga da mi povraća ispred mene i tetura - ne- Rolling Eyes

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Muskarci i alkohol Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon