www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Navijaci
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

konjanik je napisao/la sledeće:
Marlon Brando je napisao/la sledeće:
Citat:
Ali care u zadnjih godinu dana(manje vishe) izbodeni su 5 grobara i vi da nam prichate neshto za neke rakete,to sa raketon nije bila namera nikom,a nozem ne moze da bude sluchajno!


Da, ali za razliku od vas, mi smo osudili sva bodenja nožem, što znači da niko iz prve ekipe, niti neko od redovnih navijača to nije učinio, za razliku od vas koji ste imali parole: "Vaša smrt je naša pobeda", "Obećanje smo dali Svetome Savi, ubićemo cigana i na marakani" i slično Rolling Eyes


Svaka čast =D> =D>


A pazi sad ovo.Ko god hoce moze da napishe parolu i da okachi na ogradu a da ja ne vidim koja je parola,tako da je to mogao da uradi neko i iz mladje ekipe a da niko od vodja nije imao pojma...
I sad znachi da zbog jednog jedne rakete vi treba da izbodete 5 likova jel?Postali ste pi*kice kao i united forci,noz,sekira,satara...Chekam vash sledeci potez da kao i forsi napunite shpriceve sa sidom i da vijate ostale navijache sa tim...



_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
Marlon Brando
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
A pazi sad ovo.Ko god hoce moze da napishe parolu i da okachi na ogradu a da ja ne vidim koja je parola,tako da je to mogao da uradi neko i iz mladje ekipe a da niko od vodja nije imao pojma...


Ako kod vas može bilo ko da donosi bilo kakve parole i kači ih na ogradu i to na derbiju onda ste vi stvarno Rolling Eyes

Citat:
sad znachi da zbog jednog jedne rakete vi treba da izbodete 5 likova jel?Postali ste pi*kice kao i united forci,noz,sekira,satara...


Rekao sam lepo, mi smo kao tribina osudili te događaje, može bilo ko da uzme i izbode bilo koga i predstavi se kao Delija, da li je to uradio neko iz prve ekipe, da li je iko od Delija podržao taj zločinački čin?? Da li je još neko iz Srbije uradio nešto konkretno protiv bodenja noževima??

_________________
Devojka će živeti... starac će umreti... poštena trampa
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 8:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pfckralju, stvarno pretjeruješ. Marlon ti je dobro rekao, kao delije, kao navijačka grupa smo svi osudili ubojstvo noževima, iznjeli parolu Stop Nozevima , nismo objesili, niti je itko objesio parolu da opravdava to, što se desilo u vašem slučaju. to da neko iznese parolu, a da vođe ne znaju ništa o tome, to samo govori koliko ste ozbiljni i kakav kaos vlada kod vas, niko ne zna ko pije i ko plaća. u pitanju nije bila samo jedna parola, bile su 2,3.


Edit by Sascha336 nemoj sa velikim Slovama

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

konjanik je napisao/la sledeće:
pfckralju, stvarno pretjeruješ. Marlon ti je dobro rekao, kao delije, kao navijačka grupa smo svi osudili ubojstvo noževima, iznjeli parolu STOP NOŽEVIMA, nismo objesili, niti je itko objesio parolu da opravdava to, što se desilo u vašem slučaju. to da neko iznese parolu, a da vođe ne znaju ništa o tome, to samo govori koliko ste ozbiljni i kakav kaos vlada kod vas, niko ne zna ko pije i ko plaća. u pitanju nije bila samo jedna parola, bile su 2,3.

Brate ta parola kad se okachi,otkud vodja zna da to nije zastave neke grupe,ne mozesh da vidish shta na njoj pishe jer je okrenuta na drugu stranu,ja npr kad odem na tekmu,nemam predstavu kakve sve parole stoje dok ne dodjem kuci i ne skinem sa interneta slike.A shta mi imamo od vasheg osudjivanja toga kad se to opet deshava?Ajde da je to bilo vi osudite to i vashi klinci skontaju da to ne valja i smire se...Ali ovako to je stvarno postalo nenormalno.
Toliko od mene,necu vishe da se prepirem jer ovo moze otici u nedogled i svi mi lepo da popijemo ban...

_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ni ja ne želim da se svađam, daleko mi bilo.
sve što želim da ti kažem, je to što ti je i Marlon rekao, i sa vaše i sa naše strane, uvjek postoje dripci koji nosi obiljžja kluba (partizan ili zvezda) pa naprave sr**je i onda čitava grupa ispadne BiiiiP.
a što se tiće parola, pa pazi, kod nas se zna ko nosi zastave i gdje vise, imaju svoje mjesto na šipkama, ali vidim da to kod vas nije u praksi, nisi ti tome kriv, krive su vam vođe što dopuštaju da vješaju svkakve stvari na šipke bez imalo cenzure, vođe bi MORALE da znaju šta se vješa, jer i to čini grupu jedinstvenu i homogenu. vjerujem i ja, da bi se i kod nas našao neki indijanac koji bi to htjeo da vješa svakojake gluparije, al ne može i ne smije, e i zato su Delije nešto sasvim jedinstveno na ovim prostorim pa i šire.
ne želim da se upuštam u "politiku" vaše tribine i vaše grupe, ali treba reći i vama pa i nama istinu, ali ona ume da zaboli i to jako.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
nesha_vozdovac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 128

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pfckraljpfc je napisao/la sledeće:
konjanik je napisao/la sledeće:
pfckralju, stvarno pretjeruješ. Marlon ti je dobro rekao, kao delije, kao navijačka grupa smo svi osudili ubojstvo noževima, iznjeli parolu STOP NOŽEVIMA, nismo objesili, niti je itko objesio parolu da opravdava to, što se desilo u vašem slučaju. to da neko iznese parolu, a da vođe ne znaju ništa o tome, to samo govori koliko ste ozbiljni i kakav kaos vlada kod vas, niko ne zna ko pije i ko plaća. u pitanju nije bila samo jedna parola, bile su 2,3.

Brate ta parola kad se okachi,otkud vodja zna da to nije zastave neke grupe,ne mozesh da vidish shta na njoj pishe jer je okrenuta na drugu stranu,ja npr kad odem na tekmu,nemam predstavu kakve sve parole stoje dok ne dodjem kuci i ne skinem sa interneta slike.

па ништа, да знамо и следећи пут да вам оставимо паролу 'гробарске пичке'.. даааааај бре не лупај молим те..
обојица немате ни годину дана навијачког стажа, овде нешто паламудите..
 
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesha_vozdovac je napisao/la sledeće:
pfckraljpfc je napisao/la sledeće:
konjanik je napisao/la sledeće:
pfckralju, stvarno pretjeruješ. Marlon ti je dobro rekao, kao delije, kao navijačka grupa smo svi osudili ubojstvo noževima, iznjeli parolu STOP NOŽEVIMA, nismo objesili, niti je itko objesio parolu da opravdava to, što se desilo u vašem slučaju. to da neko iznese parolu, a da vođe ne znaju ništa o tome, to samo govori koliko ste ozbiljni i kakav kaos vlada kod vas, niko ne zna ko pije i ko plaća. u pitanju nije bila samo jedna parola, bile su 2,3.

Brate ta parola kad se okachi,otkud vodja zna da to nije zastave neke grupe,ne mozesh da vidish shta na njoj pishe jer je okrenuta na drugu stranu,ja npr kad odem na tekmu,nemam predstavu kakve sve parole stoje dok ne dodjem kuci i ne skinem sa interneta slike.

па ништа, да знамо и следећи пут да вам оставимо паролу 'гробарске пичке'.. даааааај бре не лупај молим те..
обојица немате ни годину дана навијачког стажа, овде нешто паламудите..

A ti si kompletni idiot...

_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
Marlon Brando
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto je idiot, pa ako kod vas vođe nemaju uvid u kačenje zastava onda ste smeh od grupe. U svakom slučaju ovo je moj poslednji odgovor na ovu temu.

_________________
Devojka će živeti... starac će umreti... poštena trampa
 
Hare_Q
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 9
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa meni su Englezi najbolji navijaci,jer je kod njih vise zastupljeno hooliganstvo, a i imaju sjajan stil oblacenja, koji sada vecina navijaca furaju "casual" po meni predobar stil,sminka ofo ono...
a i Italija nije losa,ima i njih...a sto se tice nasih navijaca,po meni su Delije najjaci navijaci, i sam sam se uvjerio, a i mnoge medijske televizije,navijaci znaju za njih..
...a ja navijam za BiH, pa su mi BHFanaticosi najdrazi...

_________________
.....kasnije....
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I’m Forever Blowing Bubbles




I'm forever blowing bubbles,

Pretty bubbles in the air,

They fly so high,

Nearly reach the sky,

And like my dreams,

They fade and die,

Fortunes always hiding,

I looked everywhere,

I'm forever blowing bubbles,

Pretty bubbles in the air.

WHU

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa najbolje su naravno Delije !!!!!!!!!!!!!!!!!!





edit by: Sascha336
Nemojte da pisete sa velikom Slovama

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u subotu opet jedno od boljih izdanja Delija, odlična koreografija (obilježavanje 20 godina od povezivanja sa našom bračom Gate 7), odlično pevanje, pogotovo mi se čini prvo poluvreme, svaka čast!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Navijaci Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon