www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

koliko smo i na sta osetljive?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
leticija1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Avg 2004
Poruke: 58
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osjetljiva sam na to kaj sam osjetljiva i na to kaj pocnem plakati iz nemoci.. i to pred osobom pred kojom vise to ne zelim.. eto..


_________________
Možda te se sjetim,
pa ti u san doletim.
Zanimljivo će biti,
više ti se neće sniti!
Lagano ću te skinut,
Te u nebesa vinut.
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osetljiva sam na tudje "dobronamerne "kritike..ima ih sve vise..ljudi se jednostavno pojavljuju kao dobrocinitelji, utesitelji..i saspu ti mali milion takvih slatkih saveta i ponuda za pomoc a ustvari znas i sam sta stoji iza svega toga...i znas da ti nimalo ne misle ono sto govore...to me unistava Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
mirjanica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 57

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

generalno mislim da se osjetljivost mjeri s nasim trenutnim raspolozenje.ako ti je dan krenuo lose ili ti se desilo nesto nepredvidjeno,onda si osjetljiv na sve i svasta.ja sam licno preosjetljiva ,i dirne me uglavno sve,i lijepo i ruzno.i uvijek nadjem neki placljivi ugao za sagledavanje stvari.to valjda znaci da imamo visak emocija ili ne znam ni ja sta...
 
tyupou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad mi bliska osoba ne shvata koliko mi je nesto vazno, nije bitno koliko sitno to bilo za njega (a nisam previse zahtevna)

+

hvala maja b. ako me od nebliskih ljudi "netko pokusava uvjeriti da sam glupa i nesposobna"
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sitnice znaju da me povrede i to jako ..... osetljiva sam jako mozda cak i previse.... pokusavam da budem jaca,ali ne vredi....

_________________
Happy & Married
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osetljiva sam na decije suze i na tudju patnju..mozda i previse..nekada dozvoljavam sebi da me tudji problemi toliko dotaknu da zaboravljam na svoje..i vidim sebe kako se ulazem pokusavajuci da resim tudje muke.... Rolling Eyes mnogi kazu da to cini coveka dobrim prijateljem...a mnogi kazu da ga cini glupim....a mene i dalje boli bol ljudi meni dragih...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Recimo da me najvise moze pogoditi kada neko pokusa da me napravi budalom, zatim laz, nepostovanje, prevara. Ali sve to nabrojano naravno moze me pogoditi samo kada su u pitanju osobe meni bliske, osobe koje volim i do kojih mi je stalo. Za ostale to ne vazi jer nebitni ljudi me nicim ne mogu povrediti.

_________________
 
krissmiss
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Jul 2006
Poruke: 51

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osetljiva sam,ali ne preterano.Ne volim kada neko govori nesto lose o ljudima koje ja volim i postujem.
Takodje me rastuzi kada mi decko kaze nesto sto ne zelim da cujem,i jos ako nije u pravu.Uf...tada sam u stanju da cutim sat vremena i onda puknem i kazem sve sto imam.Posle toga mi je mnooogo lakse.

_________________
...Stvarnost oko nas ne moze biti bukvalno prihvacena niti odbacena,pobeci od nje isto je kao pobeci od sopstvenih nogu,prihvatiti je isto je kao i poljubiti sopstvene usne-preostaje nam samo da posmatramo,shvatamo i ostanemo spokojni...
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene laz najvise pogadja
 
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osetljiva sam kad me neko laze, preko toga ne mogu nikad preci.
Tada bi stvarno mogla zaplakati....kad te neko gleda u oci, i znas da laze...
pa se uvijek pitas "zasto to radis..."........ali nema odgovora!

_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2006 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izmedju ostalog,mnogo sam osetljiva na komentare koji se ticu nekog decka sa kojim sam ili koji mi se svidja. Jer da zelim necije misljenje,trazila bih ga, saveti i "dobronamerne" pridike od strane keve,drugarice,bilo koga mi ne trebaju.

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
ELENA VUKOVIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2004
Poruke: 1006
Mesto: Zlatna Sredina

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam na sve preosetljiva i sitnice me mogu pogoditi,nema neceg posebnog definisanog u globalu ako sam u oset fazi moze i sitnica da me iritira
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> koliko smo i na sta osetljive? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 5 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon