www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta se gleda po dijaspori??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 5:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam satelitsku ali nisam jos uvek kupila Pink. Po nekada Nedeljom kada odem do Crkve, u trpezariji gledam Pink Plus.......ali to je retko.

 
Srbo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jan 2004
Poruke: 6
Mesto: Moskva

PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Rusiji sam.Ponekad pogledam,i to retko rts 1. i 2. kanal.Satelitku antenu nemam.Na ruskim kanalima moze da se pogleda po neki nas film.Gledao sam nekoliko kusturicinih filmova,Ko to tamo peva,i jus nekoliko,ne secam se naziva.
 
sopocanka111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 64
Mesto: Cikago/Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i ja sam imala satelit prosle godine Razz , ali kada smo se preselili onda smo otkazali i vise nismo ni uvodili, ali planiramo da je ponovo uvedemo Smile !

_________________
HOCU KUUCCIIII


Poslednja prepravka: sopocanka111 datum Sre Apr 20, 2005 11:46 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
popkatapetl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa gledaju se naravno nasi programi,pink extra i pink plus, prvi program ,evo ovih dana gledamo Srecne ljude na prvom Wink
 
dario78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 65
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod nas ima pink+, rts, rtcg, bk, hayat, makedonska tv sve to preko kablovske
rijetko kad gledam te programe, jer i rijetko kad gledam tv

_________________
 
maza34
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 54

PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pozdrav svima..da se i ja malo prikljucim..
ja imam satelit vec vise godina ,pink + isto tako...na pocetku sam gledala 24h,ali vremenom covjek shvati da se sve vise ponavljaju emisije...Ali,ima,ima interesantnih tema...ne moze se poreci..Ne moze covjek dusu da gubi,ipak se trude nasi da nam obezbijede bar jednu mrvicu od onoga za cime zudimo u inostranstvu.Hvala
 
radim
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 61

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 10

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ovako:ja imam satelitsku antenu,imam pink plus bntv,i ostale slobodne programe iz ex yu...a bas se ne slazem sa pojedinim komentarima u vezi pinka....ko ima pare,nek izvoli....@dusan silni,kad budes odlucio da stavis antenu,javi se,komsija;) Razz
 
skika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 40

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2005 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Epa evo kao sto je vec napisao Dario imamo dosta tih programa preko kablovske, a i satelitske, mada me nervira to da kad neko dugo ocekivano slobodno popdne zelim da provedem uz TV, a ono same Spanske sapunice-preplavljeni su svi kanali tim glupostima, e onda ja lepo pustim moj omiljeni 'ANIMAL PLANET' , Ponekad posle ponoci gledam reprizu "HALO PINK PLUS", a volim i da pogledam na RTS-u "SVADBA ZA 48 SATI"...to je to uglavnom.Tako i tako svoje vreme provodim na faksu, u setnji gradom i na internetu. Wink

_________________
Zasto sve sto je lepo ima kraj, Zasto je samo sunca vecan sjaj...
 
mother
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Apr 2005
Poruke: 82
Mesto: vojvodina/austrija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ovako
mi gledamo rts, bk, ponekad hrt i rtcg.
mozda bi gledala i pink, kad bi meni platili.ne znam sto su oni toliko posebni pa njihov program mora da se placa.pa i kad bi ga imala ne bi ga gledala iz revolta.
a sto se tice "domacih" programa, gledamo rtl, vox, orf

_________________
wer kmpft kann verlieren, wer nicht kmpft hat schon verloren...
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u kanadi ima veoma dosta kanala lokalnih kanala od kojih ja gledam par a to su: TSN, SCORE, SPORTSNET, TBS, ESPN, ...

a od domacih kanala posto moji imaju satelit gledam: pink plus, pink extra, BN ( Bijeljina )...

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Balkan_Boy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 01 Dec 2004
Poruke: 13

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gleda se sve sto je nase, kad se vec gleda. Samo i ovi nasi kanali su pravoo suoparni.
 
strvinar3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u nasem gradu u nemackoj ljudi vecinom gledaju nezakljucane ex yu tv kanale...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Sta se gleda po dijaspori?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 5 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon