www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta bi ste da vas decko prevari sa najboljom drugaricom?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
marijana23
<Usne boje vina>
<b><Usne boje vina></b>



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2008
Poruke: 14391
Mesto: negdje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 12, 2008 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zelim ni zamislit sta bi im napravila...Ali sigurno nista dobro Mr. Green


_________________
Pjevat cu dok suze me ne zabole,
ljubit cu dok usne mi ne izgore,
voljet cu dok oci se ne zatvore,
zauvijek ces biti tu..
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 22, 2008 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako mi vec prijateljica pristane na takvu vezu sa mojim deckom a zna da mi je stalo do njega, onda mi to nije prijateljica

_________________
 
Zemovka
Miss Domaći.de 2008
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 194

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 7:34 pm    Naslov poruke: :)) Na vrh strane Na dno strane

Pa sa njim bih raskinula a nju bih ubila od batina, a poznavajuci moju najbolju prijateljicu znam da kada bi tako nesto uradila jednostavno bi me pustila da se ispraznim, jer na decku ne mogu jaci je od mene Very Happy

U svakom slucaj zahvalila bi im se, jer su mi dali priliku da ih upoznam na pravi nacin.

_________________
...dozvola za ljubav...
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tada bih videla pravo lice svoje drugarice.... mada bilo je slucajeva kada nas je smarao isti lik i mene i nju ali zna se od*ebale smo ga obe,koliko god da nam se svidjao
ne bi ona to nikada ucinila,znam je 15 godina
a sto se tice njega ma jos se ta faca nije rodila koja bi mogla da bude samnom i mojom drugaricom,niti ce se roditi!!!


edit by skorpijica: moze to i malo kulturnije, tj. sa zvezdicom Wink

_________________
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trazila bi da sami sebi ispisu smrtovnicu... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma svi pisu svasta, ajde da se to nekome konacno i desi pa da zaista vidimo sta bi bilo

evo sad kazem, ne znam, zaista

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
LepaShojic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2008
Poruke: 33

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i jednom i drugom bi to bilo pslednje sto bi uradili u zivotu..
slatko bih ih zive zakopala da ih niko nikad ne pronadje..

( sto je najgore u ovom ludom vremenu ima takvih slucajeva Surprised )

_________________
La pasión es ésa fuerza inmensa
Que mueve toda la creación
Es saber que alguien te está esperando
Más allá donde se oculta el sol
Es borrar por siempre de ti la palabra soledad
De tus labios escuchar el verbo amar…
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 05, 2008 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta bih uradila... Ama bas nista, okrenula se, otisla i udaljila te dve osobe iz svog zivota. U ovakvim situacijama ne postoji dobar izgovor za uradjeno delo, a ni ta sila koja bi me ostavila u kontaktu sa njima. Jedino bih bila razocarana sto sam izgubila vreme sa takvim osobama, ali Boze moj, iskustvo vise Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
anchyvg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Sep 2007
Poruke: 223

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oni za mene vise ne bi postojali...Njoj ništa ne bi radila,sama je ispala fuksa...Svakom se jednog dana loše vrati!
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam u situaciji kada sam ozbiljno posumnjala u tako nesto...i osecaj je bio stvarno los,zeludac mi se zgrcio....nije mi se desilo da bih mogla na pravi nacin da prokomentarisem temu, ali verujem da bih oboje udaljila iz svog zivota...

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
nanica123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 28 Maj 2008
Poruke: 84

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 29, 2008 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rijesila bi ih se oboje.......definitivno
 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 01, 2008 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo bi mi jako tesko jer bi videla kakvi su mi momak i drugarica, ne bih vise imala kontakta sa njima jer toga nisu vredni i posvetila bi se nekim drugim vaznijim stvarima.
Ali sigurno se ne bi spustila na njihov nivo i vređala ili tukla ih jer se svako zlo nekad vrati.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta bi ste da vas decko prevari sa najboljom drugaricom?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon