www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

UEFA Champions League - Nova Sezona
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 05, 2008 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pao je i milan Very Happy vrh! Proso je fener na ruletu, gledao sam pregled real - rekreativo iz subote,vece kradje nisam odavno gledao,nepravedno iskljucen igrac rekreativa,nisu svirali 2-3 penala za rekreativo,raul ga dao iz ofsajda....po meni bi trebalo roma da prodje....


_________________
kokos
 
Johnson_Everton
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Feb 2008
Poruke: 43

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 05, 2008 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan Pato nije vec podmladjen tim. Anceloti se tu zesce istripovo. Ne mogu da zamislim Amrosinija, Gatussa, Brocchija, Kaladzea, Pipa, Didu, Zeljka Kalaca (?) da igraju negde drugde osim u Milanu. Tako da nece biti bolje sve dok neko, bilo Anceloti bilo neko peti, resi da se bez sazaljevanja zahvali ekipici i otarasi ih se. Umesto jednog Favallija mogu da dovedu bilo kog klinca iz Argentine ili Brazila, bas kao Real, i onda ga trpe sve dok ne stasa u jednog Kaku ili Messija. Ruku na srce, Arsenal ima los tim, ali tim koj daje bukvalno sve. Arsenal igra sa spetljanim Adebayorom, ali Wenger tacno zna kada da ubaci Walcota i dotuce Milana (to je bio finis u ovom slucaju). Nisu jaki, ali zasluzuju svaku pohvalu i verujem da su dobili vise simpatizera nego li u doba Henrya, Viere, Bergkampa, Piresa, Wiltora itd. Da ne spominjem da su tokom cele sezone muku mucili sa povredama (van Persie, sada Eduardo, za vreme Africkog kupa nacija izgubili su skoro pola tima...) i prejakim Man Utd. i Liverpoolom. Super ekipica.
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 05, 2008 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od one sezone kada je juventus ispao iz prve lige,a milan nekih 2-3 mjeseca nije znao u kojoj ce ligi igrati (1 ili 2 liga ...) , Galliani je odlucio da usteka pare i da ne dovodi nikog,(velika greska) a zamalo da dodju Ibrahimovic,Toni,Tores....posle te sezone doveli su za pare samo pata,gurcufa,ostali su dolazili ili za smijesnu sumu ili kao slobodni igraci...za te 3 sezone pala je jedna liga sampiona + po 100 miliona za tv prava svake godine,pa racunajte koji je to kes Surprised na kraju sezone ce biti kupovine i dubokih hirurskih intervencija na ekipi Very Happy

_________________
kokos
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 05, 2008 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Avram007 je napisao/la sledeće:
Ja mislim da ce proci Arsenal, Man UTD, Barsa, Fener, Salke, Inter i Real. Isto tako se nadam da ce i Olimpijakos proci....


Ovo sam pogodio... Veceras ce mo videti sta ce biti... Pored Reala (koji prolazi), voleo bih da se Olipijakos i Porto nadju u sledecoj fazi...

_________________
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 8:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Roma ide dalje, tuga u Madridu!
Sreda, 5. mart 2008. 23:58

Fudbaleri Rome savladali su Real Madrid i na stadionu Santjago Bernabeu, istim rezultatom kao dve nedelje ranije u Rimu - 2:1 - tako da su se drugu sezonu zaredom plasirali u četvrtfinale Lige šampiona.

Čelsi je posle 0:0 u Pireju deklasirao Olimpijakos na Stamford Bridžu. "Plavci" su golovima Balaka, Lamparda i Kalua rutinski obezbedili mesto među osam najboljih timova Evrope.

Porto je četiri minuta pre kraja preko Lisandra Lopeza obezbedio pobedu nad Šalkeom od 1:0 i produžetke, iako je nešto ranije ostao bez isključenog Fusilea.

Rezultat je ostao nepromenjen i posle 120 minuta, a Šalke je bio uspešniji prilikom izvođenja jedanaesteraca - 4:1, uz dve bravurozne intervencije golmana Manuela Nojera.

Revanš utakmica Inter - Liverpul na programu je 11. marta.

U utorak su se za dalje takmičenje kvalifikovali Barselona, Mančester Junajted, Arsenal i Fenerbahče. To znači da se Englezi nalaze na korak od stoprocentnog učinka u okršajima osmine finala, dok Španija, Italija (zasad), Nemačka i Turska imaju po jednog predstavnika!

Real Madrid - ROMA 1:2 (prvi meč 1:2)

Raul 75 - Tadei 73, Vučinić 90+2

"Kraljevski klub" nalazi se na vrhu španske Primere i njegovi navijači maštali su o osvajanju dva velika trofeja ove sezone, ali sada je jasno da će igrači Reala moći da se u potpunosti posvete obavezama u domaćem prvenstvu.

Neverovatno, ali istinito - klub u čijim se vitrinama nalazi najviše evropskih kruna (devet), već četvrtu godinu završava takmičenje u prvom kolu "nokaut" faze! Koban po Real prethodne sezone je bio Bajern, a pre toga Arsenal i Juventus.

Na drugoj strani, Roma je ponovo napravila iznenađenje. Pre godinu dana "vučica" je šokirala sve prisutne na stadionu Žerlan u Lionu, a sada više od 75.000 nadmenih Španaca na Santjago Bernabeu.

Trener Reala Bernd Šuster zbog povreda ili suspenzija nije mogao da računa na Van Nistelroja, Serhija Ramosa, Robena, Snajdera, Meceldera i Saviolu, što se itekako osetilo.

Gosti su bili u najmanju ruku ravnopravan rival, a pored dva postignuta pogotka, dva puta su pogodili i okvir gola.

Alberto Akvilani u 18. minutu je propisno uzdrmao stativu, a odmah posle toga zagrejao dlanove Ikeru Kasiljasu. Uzvratio mu je početkom drugog poluvremena Žulio Baptista, koji je iz slobodnog udarca pogodio prečku.

Igrao se 66. minut, kada je "rezervista" Rimljana Mirko Vučinić na pas Maksa Toneta šutirao iz prve, a Kasiljasa još jednom spasio okvir gola, ovog puta prečka.

Možda i prelomni trenutak usledio je u 71. minutu - drugi žuti, automatski crveni karton za centarhalfa Reala Pepea. Samo dva minuta kasnije Toneto je izveo slobodan udarac sa desne strane, a Tadei preciznim udarcem glavom najavio krah "kraljeva" - 0:1.

Tek što je krenuo sa centra, Real je izjednačio rutinskim pogotkom Raula, i to pošto je pomoćni sudija propustio da signalizira ofsajd prilikom Robinjovog dodavanja.

Čak i sa igračem manje domaćin je sabio Romu na njenu polovinu, ali kada je kraj utakmice već bio sasvim blizu Vučinić je iskoristio pad koncentracije Kanavara i dugu loptu Kristijana Panućija - ponovo iz prekida - sproveo u mrežu.

ČELSI - Olimpijakos 3:0 (0:0)

Balak 5, Lampard 25, Kalu 48

Nade Olimpijakosa u čudo na Stamford Bridžu trajale su svega pet minuta, koliko je bilo potrebno izabranicima Avrama Granta da matiraju veterana Nikopolidisa. Frenk Lampard je centrirao, a Mihael Balak, praktično neometan, glavom doneo prednost Čelsiju.

Šanse pred golom Grka ređale su se kao na traci, a drugi pogodak pao je u režiji istih aktera, samo u izmenjenim ulogama. Sada je nemački internacionalac šutirao, Nikopolidis je samo delimično ukrotio taj šut, a Lampard smestio odbitak u mrežu.

Olimpijakos je u grupi slavio pobede na gostovanjima Verderu i Laciju, ali ovog puta je bilo jasno da nema šansi da se tako nešto ponovi.

Čelsi je na samom početku drugog dela povećao na 3:0 i otklonio sve dileme oko toga ko će nastaviti da se bori za trofej.

Ponovo je asistent bio Lampard, ovog puta iz kornera. Salomon Kalu umirio je loptu na drugoj stativi i matirao nemoćnog Nikopolidisa, koji je 53. nastupom u Ligi šampiona postavio nacionalni rekord.

Predrag Đorđević zamenjen je u 57. minutu, dok je drugi srpski veteran, Darko Kovačević, odigrao svih 90 minuta za Olimpijakos.

Porto - ŠALKE 1:0 - penalima 1:4 (0:1)

Lisandro 86

PENAL SERIJA: Rafinja 0:1, Lučo Gonzales 1:1, Ivan Rakitić 1:2, Bruno Alveš - Nojer brani, Halil Altintop 1:3, Lisandro Lopez - Nojer brani, Džermejn Džons 1:4!

Svih 120 minuta za Šalke je odigrao Mladen Krstajić.

(MONDO)

_________________
I C E M A N
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kakvo s...e!Ispao Real.Baš Roma nije zaslužila da prodje.U prvoj utakmici nisu zaslužili pobedu,a ni sinoć nisu ništa naročito bolje igrali.Mislim nije meni što je ispao Real,već što je Barselona prošla.

P.S.:Mrzim Romu,mrzim Milan!Forza Inter!

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Johnny-Delija je napisao/la sledeće:
Baš Roma nije zaslužila da prodje.
P.S.:Mrzim Romu,mrzim Milan!Forza Inter!


Smile A real je zasluzio prolaz?! Pojma nisu imali Diara i Gago nisu uspijeli 2.pasa da povezu,samo su imali precku baptiste,go su postigli iz klasicnog ofsajda. Nesvidja mi se ni romina igra,posebno Tottia koji sve koci njegovim izmotavanjima i foricama,ali konkretniji od reala....,kada je Vucinic uso,odma precka,2-3 zuta i jedan crveni karton nad njim,a posle i gol Very Happy nije moglo bolje..... eeeeee pola vas nije moiglo da cuje crnogorskog komentatora na tom mecu,pa to je katastrofa bilo.....ko da igraju Drach-Fljamuntari a onda kada je usao Mirko Vucinic kao da smo na filnalu svjetskog prvenstva! Svaki kontakt ispracen sa 'Evo ga mirko....' ili 'Sad ce lopta ka mirku ...' Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
kokos
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Roma je odlično odigrala sinoć i svaka im čst, nije lako pobjediti Reala na njegovom terenu, a njima je ovo već drugi put koliko ja znam. Drago mi je i što je Mirko zabio gol za pojedu...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Johnson_Everton
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Feb 2008
Poruke: 43

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 9:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi drago sto su Real i Roma igrali vec sada. Svidja mi se kako igraju i jedni i drugi ove sezone. Spaleti je imao duzu klupu, imao Mirka i Giulya samo na klupi. Pa i Panucci, Pizzaro su solidna osvezenja za situacije u kojima tim juri rezultat. Real bez Ruuda, Robben,Snejidera... Raula gotivim kao igraca,ali malo toga moze bez pomoci Robinha ili vec drugog partnera u napadu. Istina je da je Totti mnogo kocio..
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam za ovaj meč,mada Roma nije igrala toliko bolje,ali znam da Roma nije zaslužila pobedu u Rimu.Nije bila u prvom meču bolja,ali pamti se rezultat,a ne igra.Realu godinama fale dobri odbrambeni igrači.Godinama prave greške pri izboru odbrambenih igrača.Imali su ''bisere'' kao što su Francisko Pavon i Karlos Diogo,a ove godine je takav ''biser'' Pepe.Prosto,nije problem bio u toliko u napadu i sredini,koliko je problem Reala u odbrambenoj liniji.Migel Tores nije kvalitetan,Kanvaro i Salgado se često povredjuju,a i već su veterani.Mislim da Realu nisu neophodni Kristijano Ronaldo i Kaka,koliko jedan Džon Teri,Rio Ferdinand ili Nemanja Vidić.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jes da je realu bilo par povrijedjenih igraca,losa forma nekih igraca i biva sta biva.....tog pepea je hteo da dovede Murinho u Chelsea ali su mu ovi doveli Alexa Very Happy.... Pepe je placen 30 mil. ima 23.god i po meni je trenutno uz Garaya(koji ce sledece god.u barsu...) najbolji mladi igrac na svetu na toj poziciji....a to sto trenutno lose igra,i cesto se povredjuje to je druga prica....iz godine u godinu toliko pojacanja,ali malo onih pravih kao nekad Zidan,Figo,Makelele.... to su bile prave investicije.

_________________
kokos
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Istina nisam veliki fan Reala, ali Romu, kao i druge talijanske timove ne mogu smisliti, pa mi je žao što je Real ispao. Ali Roma neće daleko...

Inter - Liverpool, prođe li Liverpool Englezi imaju 100% učinak, što se hvala Bogu ne može reći za dosadne Talijane.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> UEFA Champions League - Nova Sezona Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 5 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon