www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Partizan izbacen iz uefa kupa
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 08, 2007 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zloky ne *edi znas sta. Partizan je otresao Zrinjski i dokazao da treba da bude u kupu Uefa. To sto su navijaci divljali nije Partizan kriv.


_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 08, 2007 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa jbg.

_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 09, 2007 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zbogom Srbija i Crna Gora osta vam samo Zvezda još a ni oni neće dugo!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Embarassed Embarassed Embarassed



Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
Zloky ne *edi znas sta. Partizan je otresao Zrinjski i dokazao da treba da bude u kupu Uefa. To sto su navijaci divljali nije Partizan kriv.

Nije sve u parama nešto je u zlatu!!

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 09, 2007 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zloky aj reci mi sta vam osta majke ti. Partizan je trebao da prodje zasluzio je ali nazalost nije prosao.

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 09, 2007 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne osta ništa ostaše samo razočarani navijači nada u bolje sutra samo nek se goni ima još europe

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 11, 2007 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobio sam upozorejne sto sam komentarisao na iskren nacin!Dzabe se trudite!Videlo se ko je bolji!!11:1 pa toliku gol razliku partizan nije imao protiv Koma kada je igrao u prvoj ligi!Ali nama Grobarima uvek ostaje Evroliga u basketu (o cemu sanjaju svi ali nisu dovoljno dobri da tamo zaigraju)!
I ako ne budes novi prvak ti u nasem srcu tuge ce bti oooo Partizane oprosticemo ti!

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 11, 2007 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sada [lock]
EDIT: Ipak sam otljuchao i molim josh jednom sve navijache da na dostojanstven i kultivisan nachin vode diskusiju, bez provociranja i sl.
Ovde smo da bi razmenili mishljenja o igrachima, deshavanjim na terenu ..., a ne da bi jadni druge "podgrejavali".

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
sove
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Jul 2007
Poruke: 26
Mesto: Sam sever Srbije

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 12, 2007 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebalo bi baciti jedan molotovljev koktel na onu gamad iz UEFA samo su cekali priliku da nas izbace mamicu im j....

_________________
NE(NORMALAN)
 
kralj_knindza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 21 Jun 2004
Poruke: 39
Mesto: Republika Srpska

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izbacivanje partizana, je jos jedna prilika od sveta da dokazu koliko su ljubomorni na nasu zemlju............Partizan se voli.................


navijam za partizan od rodjenja, al se nikada necu sloziti sa onim seljacima sto prave incidente na stadionu... ma za bilo koga oni navijali....ako neznas da voli9s i bodris svoj klub civilizovano, onda sedi kuci i bacaj baklje u njoj.....postuj drugog i zahtevaj postovanje..........

_________________
Obozavam fudbal, brza auta i motore nocni zivot i devojke
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da to nije bilo u redu!PArtizan je za Srpski fudbal u protekle tri godine sakupio vise od pola bodova...Trebali su i to da uzmu u obzir!Ovaj zakon sto hoce kod nas da uvedu je apsurdan za bacanje baklji na teren moze da se dobije 5 godina, a neko ko ubije coveka moze da se izvuce sa 3,4 godine!
Ti si moja sudbina,moja sreca jedina!Godina za godinom sve ludji sam za tobom!Ale,ale,aleooo Partizan je sampion!

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
kralj_knindza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 21 Jun 2004
Poruke: 39
Mesto: Republika Srpska

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se slazem sa zakonom......ja idem da glrdam utakmice gdje bude 80000gledalaca i nikakvog incidenta.......a oni nasi seljaci sa 5000 prave guzvu............uostalom to nisu navijaci jer samo stete Partizano(izbacivanje i kupa uefa) to su samo nevaspitana bagra.......

_________________
Obozavam fudbal, brza auta i motore nocni zivot i devojke
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma daj ne mozes da mi komentarise da smo mi krivi, ako uopste nisi bio na utakmici!To sto su novinari preneli 70% nije tacno!Jesmo mi krivi i ispastamo zbog toga ali su nas prestavili kao olos najgori...Sta mislis da smo isli u Mostar da bi se tukli sa hrvatima, mislis da je to bio cilj putovanja?Da napravimo glupost tamo i da bacamo kamenice na njih?Ne pitam se puno ali ovo pismo bi poslao UEFI:zaberi Humsku 1 •izaberi nepokrivene tribine •izaberi prastare reflektore i semafor •izaberi stolice u pogresnoj boji •izaberi huk sa juga •izaberi stadion JNA •izaberi 04.oktobar 1945 •izaberi 7-1 •izaberi "plavu cigru" •izaberi prvi srpski tim koji je igrao u kupu i ligi sampiona •izaberi HEJSEL 1966 •izaberi 6 komada to je nasa nada •izaberi Bjekovicev gol u LJubljani •izaberi Trifunovic-Stojkovic-Hatunic •izaberi setno podsecanje na 80-e i kaznenu ekspediciju •izaberi "parni valjak" •izaberi crno-belo •izaberi Terazijsku cesmu •izaberi Mocu •izaberi stajgu u Sidu •izaberi Parangala+kondom •izaberi 2-6/4-0 •izaberi evri go •izaberi sajbera •izaberi Fljamurtari •izaberi Petra Borotu,Gorana Grbovica,Dragana Mancea •izaberi da si crna ovca u drustvu •izaberi da te sudije kradu •izaberi odlazak na tekmu o svom trosku •izaberi bastu restorana •izaberi Misu Tumbasa •izaberi komsije iskompleksirane debile •izaberi"Uzbunu" •izaberi da si uvek glasniji u derbiju •izaberi"manastirku"za oficijelno pice •izaberi Bajru supica •izaberi cinjenicu da sa godinama postajes ludi i ludi i da zanemarujes porodicne obaveze •izaberi Halu Sportova na Novom Beogradu •izaberi Istambul 1992 •izaberi bakljadu na sahu •izaberi Duska Radovica,Miju Aleksica,Rasu Andrica •izaberi avangardu •izaberi grlo i dlanove,a ne razglas i "koreografije" •izaberi prskalice i bubnjeve busne •izaberi skraceni jug •izaberi da pri razvodu uzimas:sina,sal i televizor •izaberi da ne jedes paradajz,jagode,lubenice •izaberi da se ulice u Beogradu zovu po tvojim fudbalerima •izaberi Darka Tesovica •izaberi upravu koja ce ti svake godine prodati najboljeg igraca •izaberi Njukasl 2003 •izaberi prolece 2005 •IZABERI MOSTAR 2007 •izaberi BOZE PRAVDE •izaberi SRBIJU •izaberi urbani duh Beograda •izaberi GROBARE •izaberi pametno •izaberi sudbinu •izaberi ponos i stav •izaberi SAMO JEDAN KLUB NA SVETU CELOM •Izaberi PARTIZAN!!!

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Partizan izbacen iz uefa kupa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon