www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zelite da saznate ko vas je na MSN-u blokirao? Kliknite ovde
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
Cura sa bazena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 15 Jun 2008
Poruke: 96
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 15, 2008 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na tekstu Neso, ja sam se jednom samo tako zeznula sa time Smile (Otisla, unela mail i to je bilo to dok mi nije brat otvorio oci Embarassed )


_________________
Pozdrav sa bazena Smile
 
agressor87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jun 2008
Poruke: 1
Mesto: krushevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 11:34 am    Naslov poruke: wtf Na vrh strane Na dno strane

iskreno bash me briga ko me je blockirao Smile
i takodje to je neka vrta hacka...mislim i ja imam blokirane usere na msn i ne bih voleo oni da to vide Smile ....kako da kazesh nedokazanom liku sa cs-a da necesh u njegov klan osim da ga block Very Happy Very Happy

ali sve jedno domishljato je ovo sa menjanjem passworda...mada ne dam svoj pass ni na 1min :)moj ortak izgubi kr karticu od firme tj neko je "pozajmio" na 15min i ode 200000din u minus....a imao 300000din ....tako da na mom msn nema ni dinara ali ne bih veleo da mi ga neko hackne Smile

tnx za vreme posveceno za objashnjenje Smile ne moz da shkodi a moze da korisiti
 
milan_987
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam u cemu je problem kad vec ima opcija u msn-u ko vas je blokirao...tj ko vas ima u listi neblokirane.... Question
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2008 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi nikako nemojte ukucati sifru svog msn jer ce iskoristiti vas msn i slati viruse ljudima iz vaseg e mail....to je samo jedan vise fazon kako da vam saznaju sifru...promenite sifru i sve ce biti kao pre.... Wink
 
Varga96
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 11 Jul 2008
Poruke: 1
Mesto: Pirot

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad ne klikcem na takve stvari...

_________________
Very Happy
 
Capricornus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Maj 2008
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neso , svaka ti cast na iscrpnom tekstu za msn ,
ja sam kliknuo na to i otvorila se stranica ali nisam upisivao nista jer sam shvatio da je neko sr**je u pitanju .
Nego ja dobijam od poznanika neke linkove i neklikcem na to jer sto jedan clan kaze , neka mi oprosti sto mu ime nisam zapamtio , odakle zna engleski kad do nedavno nije znao.
Ali kako da ja blokiram osobu koja nije u mom spisku - listi ? Nemam opciju za to i dolazi dosta cesto .
Ja sam za da izbacim MSN iz upotrebe ali ne zele zaljubljenici da ga menjaju ,sto me izludjuje na MSN-u to je kad nekome zelis nesto da copy - paste on primi dve recenice a ostatak moras u nekoliko faza da mu kopiras , dok na skype-u to ide sve koliko god da imas texta .
pozdrav iz Subotice i pazite na adrese i menjajte msn .
New Spiral Wink
 
knele_fmb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jul 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala puno adminu na ovom obavjestenju, promjenio sam pass, prije sam isao na takve sajtove i.....

Puno raje je govorilo kakve one linkove saljes "tko me blokirao", a ja pojma nisam imao o cemu pricaju.

Hvala puno Very Happy Very Happy Very Happy
 
Crnokosa_Titeljanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Mar 2008
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ju ju strasno .. e pa ja sam tu samo klinkula a nisam se reg .. jel to ima neke veze??
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se nisi logovala onda ne Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
_donna_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Feb 2006
Poruke: 11

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 01, 2008 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

red_devil je napisao/la sledeće:
A da li ti sajtovi stvarno mogu da vide ko te blokirao, ili to onako nasumice uzme par osoba?

to je cista glupost Rolling Eyes probala sam , radoznalo zensko , ispalo je da me vlastito dete blokiralo Mr. Green ajde to i nije nemoguce Laughing ali sin se odmah nakon toga ulogovao na svoju msn adresu sa mog comp-a i nisam bila blokirana , ljubi ga majka Mr. Green
 
nightlife
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 23 Okt 2007
Poruke: 2

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 3:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma strasne su posljedice toga, naprimjer vidite da vas je frend blokirao i vidite da ga nema vec dan dva na msn a znate da stalno visi na netu, onda ga napadnete da sto vas je blokirao jer ste vidjeli pomocu tog s**nja da vas je on bloko a na kraju frend u bolnici i ljuti se sto ga nepitate prvo kad ga nazovete kako je nego sto si me majmune blokiro na msn ... -> ima pravo sad da se ljuti kad sam bio glup ...
 
emasine
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Avg 2007
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 17, 2008 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ljudi preuzmite ... yahoo mesenger.. Idea pustite.msn.. Razz


edit by skorpijica: vulgaran deo obrisan Wink

_________________
nije sve da znam- znam sve da neznam
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Zelite da saznate ko vas je na MSN-u blokirao? Kliknite ovde Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 5 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon