www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nesa_bulje_mesa muzicke zelje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u svakom slicaju hvala vam jo jednom cekacu najjaci ste i najbolji jos jednom se izvinjavam zbo sinicnog nesporazuma pozz svima


_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

javite mi kad bude bilo nesto

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo uspeo sam nekako da podignem pesmu
Neso, pesma ti je u muzickim zeljama

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 7:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala sinoc me je nesto igbagovalo sa neta pa zato nisam mogao da skinem pesmu

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 8:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako niste u guzvi molim vas da pokusate da mi ispunite i ovu zelju Boban zdravkovic - u zivotu sve prolazi a ja imam problem mali hoce dusu.....Bila crna
ili plava nista mene nesputava.....
Citat:

VELIKIPOZDRAV SANJICI_021

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesa_bulje_mesa je napisao/la sledeće:
Ako niste u guzvi molim vas da pokusate da mi ispunite i ovu zelju Boban zdravkovic - u zivotu sve prolazi a ja imam problem mali hoce dusu.....Bila crna
ili plava nista mene nesputava.....
Citat:

VELIKIPOZDRAV SANJICI_021


Aj malo vise ako moze, novija, starija pesma, daj jos malo texta

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Starija pesma ne znam stvarno vise i ovog sam se jedva setio slusao sam je na radiju hvala unapred ali ako neznas ovu jel moze od baje malog knindze do 2 sata pio sam i nirmalan bio sam,ali posle 2 nesecam se ja. hvala unapred

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj da se ljutis Neso, ali ja i Sanjica smo se umorili od trazenja pesama po jednom stihu.

Evo ja imam molbu za tebe.
Peva Alen Slavica a pesma pocinje Leno moj dukate, ko ti dade bisere...
Aj probaj da nadjes, ako nadjes ispunicu ti svaku pesmu koju zelis Twisted Evil

Naravoucenije: Probaj da budes malo konkretniji Very Happy

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U redu hvala ti sledeci put cu biti konkretan i pesma i izvodjac HVALA VAM MNOGO!!!!!

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Molba za sanjicu i gileta shampiona jel moze pesma se zove pridji pridji zabavna pesma bila je hit pre 3,4 god ja sam je cuo kada sam bio u austriji ne znam ko je izvodjac

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesa_bulje_mesa je napisao/la sledeće:
Molba za sanjicu i gileta shampiona jel moze pesma se zove pridji pridji zabavna pesma bila je hit pre 3,4 god ja sam je cuo kada sam bio u austriji ne znam ko je izvodjac


A mi sad da trazimo sve pesme koje u nazivu imaju rec "pridji" Question Laughing

Ajde bre Neso daj reci pesme,pa kako da je nadjemo,nije jedina pesma koja ima rec "pridji" u nazivu... jel peva musko ili zensko?

_________________
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Musko peva nesto ide ovako pocetak pesme "ONO STO SE CUJE TO JE....... o o Pridji prdji pridji a a a pridji...

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Nesa_bulje_mesa muzicke zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  sledeća
Strana 5 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon