www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

moke---wish
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
moKem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 201

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
moKem,seti se da si mi napravio dva spiska od po 6-7 pesama u roku od sat vremena,ja sam se stvarno trudila da ti ispunim zelje,ali budi malo realan,dolazis na sajt samo zbog muzickih zelja,mislim da nisi u redu... Covece i ja imam dusu Neutral

Ok,rekao sam izvini,i obecavam necu više ni tražiti muzicke zelje,al kao sto sam vec rekao one dvije pjesme su mi hitno trebale inace ne bi ja,eto,i ako hocete možete izbrisati mene iz muzickih želje,jer necu više tražiti muzicke,
Eto izvinite............



_________________
Izvinite Sanjice i Gile sto sa..............
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti bre bas dramis,ides iz krajnosti u krajnost,ja nisam rekla da necu da ti ispunjavam tvoje muzicke zelje,ali mislim da nije u redu od tebe sto dodjes samo kad ti nesto treba,ostatak foruma ni ne pogledas,mogao bi bar na taj nacin da uzvratis ovo ispunjavanje zelja... Po meni je to sasvim fer i korektno,no kako hoces,odluka je tvoja...

_________________
 
moKem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 201

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da sam rekao da necu vise traziti pjesme,
Al ova mi hitno treba,pa sam pomislio da je imate
Mika-Vrati se,

_________________
Izvinite Sanjice i Gile sto sa..............
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moKem je napisao/la sledeće:
Mika-Vrati se,


Pesma ti je u zeljama! Wink
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moKem je napisao/la sledeće:
Znam da sam rekao da necu vise traziti pjesme,


Aj nemoj preterivati,niko ti nije zabranio da trazis zelje,samo smo te molili da budes razumniji Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> moke---wish Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon