www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada biste mogli da se vratite u proslost
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 37, 38, 39  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh......ne zelim da se vracam u proslost......morala bih mnogo toga da ispravljam...
idem samo napred!



_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 03, 2005 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vrato bih se na 13 maj 2005.... Very Happy
 
Kyara - Su
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 03, 2005 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vratila bih se u 1989 godinu, i ne bi dozvolila da mi se otac propije i da se mama razboli, a da se to nije desilo nikada se ne bi razveli.! Sad
 
colonel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2004
Poruke: 223
Mesto: Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dao bi sve sto imam kad bi moglao da se vratim u 1991 i da odem u Bari!!!!!
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih bila s jednim tipom tako brzo,pustila bih da se stvari odvijaju mnogo sporije

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 15, 2005 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vratila bih se u Avgust '04 i nikad se ne bi posvadjala sa drugaricom koja je sad nepokretna i ne bih se zaljubila u jednog slatkog skota i izbegla bih tugu koju sad osecam i koju skrivam Crying or Very sad

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Anna-Dada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 227

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 19, 2005 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskoristila bi jesnu priliku kak treba... Razz

_________________
Don't worry, be in love!
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 19, 2005 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nebih igrao pogresne brojeve na lotu .....tako da bih sad sedeo na moru negde i ceo dan drzao moje nogice male u vodi 8)
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 20, 2005 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vratila bih se pola godine unazad i prihvatila ponudu za praksu u spaniji ...

mada, nikad se ne zna zasto je bolje sto sam odbila...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 18, 2005 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada bi mogla da se vratim u proslost..vratila bih se i tamo ostala.
Sve je bilo savrseno da bih zauvek tamo ostala !!!!!!!!!!

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 18, 2005 4:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm...vratila bih se jedno mjesec dana unazad...da ispravim neke svoje greske zbog kojih sad gubim nesto sto mi puno znaci....kostaju me sad sitnice kojima nisam pridavala paznju ..auuuu sta bi dala da se mogu vratit i neke stvari presutjet i drugacije odigrat........

_________________
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve bih dala da se vratim u proslosti, ponekad pomislim da mi je zivot samo ruzan san zelim se probuditi al neide Sad Popravila bi puno stvari uradila bi sve iznova jednom reciju bila bi neka druga ja, a ne ovakva kakva jesam..al je_iga sta je bilo bilo je povratka nema. Sad sve sto mogu je samo pomoci drugima da nebudu kao ja i da neidu mojim stopama, mozda ce mi to jednog dana doneti olaksanje da ipak sam nesto uradila u zivotu i vise ne bi imala ovaj grozan osecaj u dusi....

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Kada biste mogli da se vratite u proslost Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 37, 38, 39  sledeća
Strana 5 od 39

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon