www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako vam se dopadaju Strankinje??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moje iskustvo nije neshto kada su u pitanju strankinje bash veeeeliko :

turkinja sa kojom sam bio - chudo. vatrena, divlja, sjajna
zabarke: vrlo slichne . nemaju granice kada se kreshu. super su zabarke
chehinje : jako dobre.vatrene, i nikada im bre dosta

od nashih ?! samo jedna zena za koju mogu da kazem da je naj, naj.....sve drugo prosek. tezak prosek Rolling Eyes



_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne znam baš, zar nisi čuo da smo u vrhu po seksualnim aktivnostima. mislim da je prosek negde oko 130 puta godišnje Very Happy
Ma sve zavisi, nisu sve ribe iste, ipak, složio bih se sa budidobar, turkinje su čudo....

_________________
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heheh..ma mislim da su sve ukupno gledajuci Srpkinje - Prave srpkinje najbolje ribe...pogle Novi Sad Razz
Hehehe...
A onda kontam da u Francuskoj, Italiji, Grckoj pa i u Nemackoj ima strava riba bar po izgledu.
Pozdrav
losmi200

P.S.
Sto se tice sexualnih aktivnosti....uhhh....tu smo sigurno prvi u SVETU Very Happy heehhe
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1.italijanke
2.grkinje
3.francuskinje
ali najdobre su srpkinje

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
Panter75
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 49

Datum registracije: 11 Dec 2004
Poruke: 273

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf probao bi neku meleskinju...
ukoliko neko ima tako nesto na lageru dobrovoljno se prijavljujem da je odrzavam... Very Happy

_________________
a ja stigao
 
puha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 65
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma smesne su ko bioskop , male , debele , pegave i ako naletis negde preko na neku lepu koreni joj poticu sa prostora bivse YU
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam za neke ruskinje ili pak čehinje a može i italy

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
shanjer
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 1111
Mesto: NOVI SAD

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom volim tamnopute cure, znaci brazilke i spanjolke, one su mi br 1 , zatim su mi ruskinje lepe zene i italijanke , i domace su mi najbolje srpkinje, hrvatice i makedonke Wink

_________________
...S...H...A...N...j...E...R

Žena je kao imenica a ljubavnica zamenica
 
shut_down86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kakve strankinje, nase su bre najlepse Very Happy Shocked Smile Laughing Surprised 8) Wink
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od raspoloženja i društva ali većinom sam za domaću varijatu strankinje nemaju smisla za humor i zezanje tok naše devojke u tome nemaju premca.
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dve najbolje ribe do sada su bi bile strankinje,i obe su bile extra. Bilo nam je super. U svemu su ekstra. Tako da ja ne mogu da odgovorim na ovo pitanje.
 
V kolona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 220

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Italijanke!!!Bio sam nekoliko puta u Italiji i svaki put bi mi "oci ispale"!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako vam se dopadaju Strankinje?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon