www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je ikada prevara opravdana?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne postoji dovoljno jak razlog da nekog prevarite... jednostavno, ne postoji,
prevara je znak slabosti
znak nezrelosti
znak nedostatka ljubavi
prevara je znak da se ostavi produzi dalje... znak da to nije iskreno i ono pravo



_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao što sam već na jednoj temi napisala tako ću i ovdje.

Prevara jeste znak slabosti , tren izgubljnenosti. Ali prevara nije toliko strašna koliko ju mi uzdižemo.
Naime smatram /bar je to moje mišljenje/ da sam čin prevare onaj tjelesni i sexualni i nije prevara već znak slabosti . Svaka osoba može nekada pokleknuti.
Ja mislim da prevara nije prevara sve dok me on u srcu ne prevari.
E ovako recimo../govorim iz iskustva/ žene nisu ni svjesne koliko su i same krive za to što ih suprug ili dečko prevari. Zašto??? E pa ovako....
Znam dosta slučajeva djevojaka koje su se sredjivale dok su bile djevojke i kada su se udale jednostavno su se opustile.Bile mi s nekim muškarcem dan ili deset godina mi moramo ostati uvijek privlačne kao i prvog dana kada smo mu uzdah iz grudi uzele. Žene moraju da uvijek budu privlačne svojim muškarcima , da im tetoše i tepaju im. Niko ne voli namrštene face. Moramo biti dotjerane , nasmijane..
E što se tiče bračne prevare e tu ima isto pravilo. Kada znamo da nas je prevario mi umjesto da se borimo da ga privučemo sebi mi ga ženskim kvocanjem samo još više tjeramo toj drugoj u naručje. A zašto??
Pa zato što on umjesto da dodje doma i da se uz nas odmori dodje doma i sluša naše jadikovke , grubosti , naše odbijanje. A ta druga pametnica kada on dodje kod nje tetoši mu i smješka mu se onih par sati i sve ok.
Dalje žene kada udju u brak misle kako su time sve završile..nisu jer tek tada nastaje njihov period.Umjesto da samo uvijek zamazane od jela koje spremamo i djece koju odgajamo trebale bi više pažnje posvetiti sebi. Recimo sve to mi možemo uraditi i prije nego naš dragi stigne možemo i sami sebe urediti da ga privučemo sebi.
I kao što reče jedna tetica u emisiji "Sve za ljubav" nikada njen suprug nije vidio viklere na njenoj glavi , a uvijek joj je frizura bila na mjestu / jer je to ona radila dok je on bio na poslu/ to je tako.

Prevara je širok pojam i ne opravdavam ju...ali moramo misliti zašto je došlo do te prevare i ko je uzrok njoj???!!!

Zato smatram da smo mi sami krivci prevari i mislim da me moj dragi nije prevario sve do onog momenta kada to ne dovodi do toga da me s tom prevarom izbaci iz svog srca.
Kada me izbaci iz svog srca e to je onda prevara koja prerasata u sigurni razlaz.


Zato žene trudite se malo više da do prevare te vrete nikada ne dodje.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 10:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada nije opravdana ..... svi kazu da prevarom beze od neceg sto nije dobra pa ako je tako onda zasto prastati ........ onaj ko prevari u toj situaciji treba da ide nema tu sta da se prica
 
just_girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2005
Poruke: 120

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prevaru ne treba oprostiti vec zavrsiti sa takvom osobom i krenuti dalje
 
studentkinja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 138

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste ako postoji jako dobar razlog za to.
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko da moze biti opravdana...morao bi da postoji mnogo dobar razlog za tako nesto,u 90% slucajeva je neopravdana
 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja na sve to gledam maaaalo drugacije...i da, kod mene postoji opravdana prevara....
Sta cu, mlada sam....mlado-ludo... Very Happy

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nije problem, lepo bi bilo da vi koji kazete da prevara jeste opravdana, malo to i obrazlozite. Napisete kad je opravdana, zasto je to opravdano.............. jer samo tako, ova diskusija moze da ostane kvalitetna. Ako svi upisemo sturi odgovor-jeste/nije opravdana, ovo ce vise da lici na presipanje iz supljeg u prazno, nego li na diskusiju! Zato cu svaku takvu sledecu, sturu poruku-da brisem! Hvala! Wink

_________________


 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Al su opasni ovi moderatori Wink

Pa evo, ja sam rekla da je prevara opravdana tj, da moze da bude....
Recimo ako si sa deckom/devojkom koga volis i lepo ti je sa njim... Iiiii, svidi ti se drugi decko, mozda ne toliko koliko ovaj koji je pored tebe al ti se svidi...a mozda cak i vise nego ovaj tvoj....i ti budes sa njim..meni je to opravdano jer tu rade osecanja, a protiv njih se ne moze...

A ona prevara na jednu noc, gde sutradan zaboravis kako se zove ta osoba...e to je neopravdana prevara..zato sto si to uradila/o tek tako i uopste nisi mislila na njega-svog decka.....

Mnogi se nece sloziti samnom, ali to je moje misljenje, a svako ima pravo da iskaze svoje......

Nadam se da su moderatori zadovoljni objasnjenjem...mnogo sam se umorila...bwe.... Shocked Shocked Shocked Shocked

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Al su opasni ovi moderatori

Nisu bre! Ko te to slagao?! Confused Mi smo zlatni, da zlatniji ne mozemo da budemo! Razz Laughing

_________________




Poslednja prepravka: knknpnkn datum Uto Jul 11, 2006 10:20 am; ukupno izmenjena 1 put
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nijedna prevara nema opravdanja, a još kako sam pročitao on je to radio namjerno i smisleno, krio od tebe. Ljudima smeta kad ih prevare jednom, a n tebe par mjeseci i još sa više djevojaka, znači to ne može da bude slučajno.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
sizerska
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 97
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne oprastam. Da te zaista voli kao sto prica, ne bi mu bila potrebna druga a i ne bi pao pod nicije navodjenje. Bolece jedno vreme, nista ti nece biti jasno, patices, ali procice. Znam da je lako to reci, ali govorim ti iz iskustva. Mene je decko pevari sa sestrom(i dalje su zajedno). Pokusaj da za izbegnes, naravno ne da sebi uskracujes, neka zdovoljstva kao sto su izlasci ili vidjanje sa nekim prijateljima, ako se ipak sretnete, pruzi mu ruku i pitaj ga kako je? Izbegavaj price o vezama i o decku, ako te pita imas li ga, kako ti je snjim, slazi. reci da ti je super i ako nije, reci da ga imas i ako nemas. To ce ga pogoditi, sto si nastavila tako brzo svoj zivot a i ta tvoja opustenost da mu pruzis ruku posle svega.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li je ikada prevara opravdana? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 5 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon