www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubav prema klubu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
sharky1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 4:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno tv. Ne isplati se patiti na stadionu kad chatavo gledalishte broji 30 ljudi!

 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav prema klubu je, barem u mom slučaju, stil života Exclamation

Genetski sam predodređena da navijam za ZVEZDU i drago mi je zbog toga. Otac i brat su bili Zvezdini sportisti, a ja sada veoma često radim projekte za sve klubove iz sportskog društva i to naravno - gratis Wink

Idem na skoro sve utakmice na Marakani i u Pioniru, a često odem i na neko gostovanje.

Smatram dsa ljudi koji barem jednom nisu otišli na Marakanu nisu svesni šta propuštaju. Nema lepšeg filinga od onog koji osećam kad je puna Marakana, sudija zviždi početak, diže se koreografija i kreće pesma "pune tribine" !!!

Takođe smatram da nisam subjektivna kada kažem da su Delije najorganizovanija navijačka grupa sa prostora bivše Jugoslavije (kreativni su, najbrojniji kući i na gostovanjima, ne kopiraju grobarske pesme...) !! Treba napomenuti da ljudi koji vide samo huliganske ispade navijačkih grupa, treba povremeno sebi da priznaju da utakmice bez navijača - nisu utakmice!!!

STOP TERORU NAD NAVIJAČIMA Exclamation
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

utakmice pratim samo preko TVa... posto sam previse daleko da bih isao svaki put da ih bodrim na stadion
 
ufo1
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 1307
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za dinamo navijam,od kad znam za sebe...
Išo sam prije na utakmice,al sad ne više....
Iako pratim rezultate svake subote....

_________________
 
šabanat
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 117
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

redovito pratim svoj klub na domaćim tekmama,a za gostovanja nemam novaca ni vremena
 
ivan_bgde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 7
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zvezda
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uz klub do smrti!!!
 
Milos-PFC
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 24 Dec 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada god mogu pratim utakmice mog voljenog kluba u bilo kom sportu .
 
booster
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Apr 2006
Poruke: 17

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivim u Beogradu i ne propustam nijednu zvezdinu utakmicu najbolji su..
Voleo bi da odem na barseloninu utakmicu
Zelja mi je da vidim Nou Kamp!!

Edit by Belphegore
Barsin stadion je Nou Kamp a ne NO KAMP Wink
 
Stari-Grad
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Apr 2006
Poruke: 16
Mesto: Stari Grad , Novi Sad , Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dusanzikic je napisao/la sledeće:
U srcu mome zivis samo ti ZVEZDO moja ljubavi. Na Marakani pratim sve tekme a idem na oko 60% gostovanja.


pogledaj svoj potpis , a onda pogledaj kojim slovima pises!!! Rolling Eyes



Nisam ni jedan jedini komentar ovde normalan video tako da sam skapirao da niste ozbiljni navijaci , tako da ovde ipak nemam sta da napisem , jer me necete razumeti...

-------------------------------------------------------------------
RedStarGirl je napisao/la sledeće:
Ljubav prema klubu je, barem u mom slučaju, stil života Exclamation

Genetski sam predodređena da navijam za ZVEZDU i drago mi je zbog toga. Otac i brat su bili Zvezdini sportisti, a ja sada veoma često radim projekte za sve klubove iz sportskog društva i to naravno - gratis Wink

Idem na skoro sve utakmice na Marakani i u Pioniru, a često odem i na neko gostovanje.

Smatram dsa ljudi koji barem jednom nisu otišli na Marakanu nisu svesni šta propuštaju. Nema lepšeg filinga od onog koji osećam kad je puna Marakana, sudija zviždi početak, diže se koreografija i kreće pesma "pune tribine" !!!

Takođe smatram da nisam subjektivna kada kažem da su Delije najorganizovanija navijačka grupa sa prostora bivše Jugoslavije (kreativni su, najbrojniji kući i na gostovanjima, ne kopiraju grobarske pesme...) !! Treba napomenuti da ljudi koji vide samo huliganske ispade navijačkih grupa, treba povremeno sebi da priznaju da utakmice bez navijača - nisu utakmice!!!

STOP TERORU NAD NAVIJAČIMA Exclamation


pa vidi , ti kvazi navijaci delije....
Vi imate svoj stil i navijate uz pomoc najlona balona i ostalih stvari to je vas moto da budete vidjeni da se prica po gradu da ste palili baklje sirili najlone,kartone i ostale rekvizite. Dok je kod Grobara drugi stil (engleski) srce...ruke...glas
Oko pesama necu , jer u Srbiji ne postoji original pesma , tj ima ali u jako malim kolicinama i velika je retkost....

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIM (tako ti ide originalan text)

Citat:
utakmice bez navijača - nisu utakmice!!!

=D> =D> =D>

edit by vladeling
Spojio sam ti poruke, zato ti sluzi EDIT u gornjem desnom uglu poruke Wink

_________________
Stari Grad - Novi Sad


Poslednja prepravka: Stari-Grad datum Uto Apr 11, 2006 2:59 am; ukupno izmenjena 1 put
 
dovla1982
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 83

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

los fudbal, sve namesteno...

zvezda je zivot, sve drugo su sitnice..
 
NK CELIK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 182
Mesto: Zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemogu da ne kazem sto je ljubav prema klubu uz koji ste odrasli i za koji bi sve uradili, budimo realni bit ce Čelik opet sampion , samo nam neda drzava nasa jer imaju para vise nego mi , prepisuju nam dugove ,uvode nam zakone nove pred utakice fol protiv huliganstva na stadionima,a ustvari se boje da sutra ne dobiju njihovi "fol navijaci " sto dodj u Zenicu po burezima ko i prosli put....itd .. nismo mi losi , nismi mi huligani nego mi samo volimo svoj klub a to je NK Čelik i to je ljubav =D> =D> =D>

_________________
Stanica puna, crveno-crna, Čelik se sprema na daleki put, pjesme se ore i baklje gore strusicemo stadion.!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Ljubav prema klubu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon