www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kojim sportom se bavite??
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 46, 47, 48, 49, 50  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
DeKom
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 01 Sep 2006
Poruke: 183
Mesto: nis

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

umetnickim klizanjem


_________________
 
tv
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 428

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 8:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao dijete sam isla na balet... sad ponekad trcim i vozim biciklo.
 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 8:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fudbal, Kosarka, Full Kontakt i Plivanje i da ne zaboravim Sex Wink
 
batabg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2005
Poruke: 55
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fudbal naravno.....

_________________
bata
 
nehaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 53

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treniram i igram košarku,zakon sport 8)
 
Shejtanica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Jun 2005
Poruke: 62

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aiiii....puno vas je treniralo,a ne vidjeh da neko jos uvijek trenira karate.....ajiii to je vrh sport....
ja vec 9-u godinu treniram karate,crni pojas,hrpa medalja,iza mene evropsko prvenstvo za kadete i juniore u grckoj u februaru prosle godine,balkansko za kadete i juniore u albaniji u septembru prosle godine,balkansko prvenstvo u bugarskoj 2004-e....i niz medjunarodnih takmicenja.....
sad sam se nekako i ohladila,poceo fax,a meni predobro s drustvom navece u gradu,pa mi mrsko sve ici na treninge....a ebga....bice bolje....
ah i ako neko ovdje zna NINKU,on trenira karate,izbeograda je(ili iz nekog mjesta pored beograda),neka ga pozz od vanje...hehehe....on je visok,celav(mozdamu je i narasla kosa),ima lijepe okice...hehehe...(OPIS MI JE VRH)

aj da ne zamaram

pozz svima
Twisted Evil Twisted Evil

_________________
 
darkod91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 07 Okt 2006
Poruke: 10

western_samoa.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

judo; najbolji borilacki
 
~`SrPsKa_DeVoJka`~
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 80
Mesto: sydney

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prije nekoliko godina igrala sam tenis ali mi malo dosadio pa sad igram fudbal....oduvek sam volela da gledam ga i da igram....i stvarno mi se svidja.....moja mama je prije igrala pa me i ona nagovorila....
 
hitl
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 132

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno nista... Ali treba sada da krenem na mali fudbal i igram za reprezentaciju skole koja je inace pre 2 godine bila prva u SRBIJI !!! Very Happy
 
KatriX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 136

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenirala sam 5.godina taekwondo,medjutim vise nemam vremena za to.Sada odrzavam kondiciju vezbanjem i setnjom sa psima..Zdrav zivot.. Very Happy
 
ThGamEr
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 06 Sep 2006
Poruke: 685
Mesto: Svuda po malo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

4 godine fudbala, (malo li je na ovu krizu Smile)

_________________
I am a professional killer, I kill for money,
but you are my friend, I kill you for nothing.
 
piterrrr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tenis
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Kojim sportom se bavite?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 46, 47, 48, 49, 50  sledeća
Strana 47 od 50

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon