www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ziveti sa nekim...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 9:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja bi živjeo sa svojom djevojkom pre braka, što da ne. ja sam sad pogotovo spreman na to, jer sam dobio pravu ljubav. šta više, jako bi to volio, tako bi bio svaki dan sa njom, a onda i vjenčanje, pa djeca i to.
u glavnom, bi živjeo sa svojom voljenom, odmah sad.



_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ne zato sto je to kao proba, vec zelim da budem tu kraj njega, uvek.



Bas iz tog razloga sam ja presla kod mog dragog da zivim jos pre 2 godinice....Ne zato da 'isprobavamo' sve i svasta pre braka,nego zato sto zelimo da svaku noc lezemo zajedno i budimo se jedan pored drugog svakog jutra.... Very Happy I slazem se,da tu nema nikakvih pravila,kao sto Ela85 vec rece... Wink

_________________

 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Htjela bi zivjeti s momkom... Wink

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
kacagica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 06 Avg 2006
Poruke: 543

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je to super.
ekstra je to kad decko i devojka zive zajedno neko vreme pre braka, jer tako jos bolje upoznaju svoje navike,mane i vrline i to je preduslov za to da li su stvoreni da budu zajedno do kraja zivota
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lijepo je živjet s nekim, spavat pokraj nekog, pazit na njega, nekad se prepirat, kupat se s nekim, kuhat s nekim, učit nove stvari, puno se smijat, zabavljat, upoznavat zajedničke frendove i frendice, ... pravi raj...

zapravo to i je brak, a sama riječ brak je ono napismena gluparija, smješno jedan par je živio 35 godina skupa i kad su se vjenčali rastali se za mjesec dana Laughing Laughing Laughing al je život čudan
 
Maja_marijana
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 256

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolje upoznas osobu kada zivite zajedno nego ovako kada se vidjate na par sati
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...apsolutno se slazem da je zajednicki zivot sa nekim preko potreban pre braka

a posto nisam pristalica "papira" , ocigledno, zivecu sa nekim ...ako se to tako kaze Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

preporucljivo je da pre braka zive zajedno. Jer tek zajednickim zivotom potpuno upoznajemo karakter partnera. Ja bih licno voleo
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volela bih da zivim sa decko ali ne jos uvek...
Prvo sam mlada a i mislim da bi nam veza otisla nizbrdo...
Zato je najbolje pred vencanje neko vreme da zivis sa nekim a ne ovako bezveze da se cimas.

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako budem došla nekad u tu fazu razmišljanja - javit ću vam se. Jako sam teška za život, uglavnom sam sama u stanu,sobi.. Nisam navikla i ne znam kad i koji momak će zaslužiti to da živi sa mnom.. Mr. Green Šalim se , neću baš tako reći ali premlada sam još za to.
Naravno da je lijepše kada sa nekim prvo isprobaš kako je to probuditi se kraj njega, bez šminke, prati vam odjeću, kuhati za dvoje , ali i ljubiti se i maziti i sve i sve - pa tek onda kao to na papir prijeneti...
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 4:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sta znam.. Ja zivim sa devojkom i lepo se slazemo, zaista nikada problema nije bilo. To sve zavisi do osobe.

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
marko_18
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2007
Poruke: 45

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ni ja ne kupujem odelo dok ga ne probam , tako da zivela sloboda i promiskuitet
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Ziveti sa nekim... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 6 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon