www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Depresija
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 28, 2009 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam razmisljala o tome ali sta moze da ti pomogne ako sam sebi ne pomognes?

eventualno da pijes neke anti depresive...



_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 29, 2009 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nisam razmisljala o nikakvim tabletama.. o strucnom licu..pa..razmisljala sam.
Ali ne znam dali bih mogla. Jer..cim se setim nekih stvari pocnem da placem i .. ne znam...videcu.
Mada, uspece to meni, ove godine sam bolje..nego prosle..prosle godine sam bila bas out. I prosle i pretprosle. A ove sam bolja-i to znam zasto.
Zato sto sam nasla resenje tj. ja i ljudi koji su mi najblizi, jer to je stvar koja ce me spasiti od svega ovoga, i toga problema nece biti vise.
Znam da sad ovo zvuci kao neka magija..al znam ja o cemu pricam!
Ali u svakom slucaju vam puno, puno hvala!

samo da pitam jer sam pre zaboravila..jel se te tablete mogu naci samo kod psihologa ili kod obicnog doktora..? ako iko zna...hvala Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 29, 2009 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^nemoj da se zezas da sama pijes lekove

samo uz recept doktora

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 29, 2009 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne bre..nego samo pitam jel moze od doktora..ili samo od psihologa..hvala ti na odgovoru..mislim da cu otici po te lekove da vidim hoceli mi pomoci..ja ovako ne mogu vise.. Rolling Eyes
samo jos kad bi znala kako da kazem mami za ovu ideju.. Rolling Eyes

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 30, 2009 2:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Doktor ni jedan ti neće propisati nikakve anti depresive.
Jer ćeš morati da mu ispričaš svoj slučaj ,pa će da te malo posmatra.
Pa da te svašta pita,pa da ti zove roditelje.Pa onda tek dijagnoza.
E onda tek ljekovi.Naravno koje ti nećeš moći da podižeš ni sa receptom,niti da ih sama piješ,Nego striktno samo u prisustvu roditelja.Naravno samo oni će moći da podignu ljekove.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
keva2
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 13 Jan 2009
Poruke: 502

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 10, 2009 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj da se sama izboriš sa sobom. Ja sam prošla kroz tešku deprisivnu krizu i dok sama nisam složila kockice u glavi nikakvi lekovi mi nisu pomagali (jesu me usavljivali i usporavali, pa sam po kući hodala kao zombi i odlazila u krevet u 18h). Mislim da bi ti i psiho terapija dosta pomogla, pokušaj. Ja sam sada relativno dobro, radim, vratila sam se stvarima koje su me ranije interesovale, družim se i ponovo se smejem. Srcem sam uz tebe i želim ti da se što pre vratiš sebi!
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 17, 2010 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo mene posle nekog vremena i u ovoj temi..
Psiholog i lekovi mi nisu bili potrebni, jer mi je jako pomogla jedna bliska osoba..
Sklopila sam neke kockice u glavi, rascistila neke stvari.. i bolje mi, mnogoo bolje Wink
Nisam se 100% izvukla.. al izvlacim sebe iz ovoga, shvatam koliko sam jedinstvena, posebna, koliko vredim i pocinjem sebe da cenim i volim Wink
Svima vam hvala, i vi ste mi pomogli Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 17, 2010 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sada lijepo, kad već kažeš da si bolja i da funkcionišeš, uzmi knjigu "Dnevnik jedne depresije" novinarke Ursule Goldman Poš, da vidiš šta je zaista depresija i kakve su to strašne stvari. Drago mi je da si ok, ali nije zgoreg pročitati, jer je priča upravo njena lično i ono sve kroz šta je prošla. Samo pozitivno razmišljaj, tjeraj sve negativce na 100 metara od sebe i smij se i ludiraj!

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 19, 2010 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drago mi je da je sve bolje!
Depresija je nesto zaista vrlo ozbiljno. (cini mi se da bi se depresija nazvala "depresijom" to neko "stanje" mora da traje u kontinuitetu 14 dana...)
 
Dean33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Mar 2009
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 28, 2010 1:56 pm    Naslov poruke: strasno Na vrh strane Na dno strane

pa verovatno bi trebala da porazgovara sa nekim strucnjakom

_________________
Dean33
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Depresija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon