www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta kazu decaci kada vire tange?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  

Da li je bas seksipilno i slatko i privlacno i ocaravajuce i zavodljivo kad malo vire tange ispod farmerki?
Da,to mi se mnogo svidja
67%
 67%  [ 86 ]
Ne,to mi se ni malo ne svidja
8%
 8%  [ 11 ]
Niti mi se svidja niti mi se ne svidja
23%
 23%  [ 30 ]
Ukupno glasova : 127

Autor Poruka
smeker89bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 91
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma daj kada viri tanga to samo likovi koji nikada nisu spavali sa ribama...pa sta kao vido sam joj tange...wow....to samo nalozene budale...


_________________
samo ti u mome srcu si jedna jedina nepobediva moja ljubavi...STELLA ROSSA
zvezda 5-0 milan!!!!
liga sampiona
 
enna777
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 705
Mesto: ~*~u njegovom srcu~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 01, 2006 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj decko smatra da je sexy ako vidi mali delic mojih tangi ispod pantalona, ali mi isto tako nabija na nos da je to samo za njegove oci... I meni je slatko kad vidim na devojci da joj malo vire tangice. Ne treba da su preterano sexy, narocito ako je u farmerkama, ali dokle god salo ne izvire sa tangama, to je ok.

_________________
xxx by enna
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma zavisi neko ce da ti kaze sexy ovo ono...ali veruj mi da ce svako da te gleda kao devojku niskog morala! Ovo je ipak balkan!
 
discoStu
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 256
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne kazu nista,brisu bale 8) Wink
 
gargamelko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 100
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 3:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veoma je sex-i ,ali pod uslovom da je to diskretno.

_________________
Ko zna zasto je to dobro.
 
markoP_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 21 Nov 2005
Poruke: 643
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista ne kazu samo otvore usta

_________________
Da oni sto me mrze :ljutko:
Mrze jos vise :320:
Da nestane im osmeh sa lica

:greenjumpers:
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno je strava... Neam reci, samo blejim... Smile
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je neka riba zgodna i ima lepu guzu, onda treba da vire. Sto se mene tice, ne mora nista ni da oblaci! Very Happy Twisted Evil

_________________
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jest to sexy kad je na drugij curi ali ga je na vasoj pa je svi gledaju
sta onda
ne ne i ne

Pa dobro a fino je nekad i pogledati jos pogotovo ako je kakva fina vesela boja ehehehheehe Very Happy
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je ok kada malo vire ili kada se pantalone provide,ali ne treba preterivati
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To mi nije nimalo seksi nego vulgarno i neukusno. Ja ne dam da svi gledaju moje tange. A na to se može napaliti jedino tinejđer ili neki stari pijanac
 
SINAKI21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 75
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u novije vrijeme postalo je IN pokazivati donje rublje , pogledajte samo estradne i ine zvijezde , dok se je inače smatralo neukusno pokazivati bilo kakav dio donjeg rublja ili dijela tijela koje isto pokriva..

_________________
BBB SU ZAKON
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Sta kazu decaci kada vire tange? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 6 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon