www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Romantika...Dali je jos uvek ziva?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

Koliko pruzate vojlenoj osobi?
1)Koliko mogu
31%
 31%  [ 16 ]
2)Trudim se sto vise je moguce
68%
 68%  [ 35 ]
Ukupno glasova : 51

Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Retko sada ali postoji, imala sam decka koji je bio romantican, veliki emotivac i to je zaista, prelepo Wink

 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 2:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da romantika kao sama nije izumrla, postoji i postojat ce dok god postoje romanticni ljudi. A ako na ovom sajtu ima bar jos jedna jedina romantična osoba osim mene, a vidjela sam da ima, kako onda mozemo pricati da je umrla?!!

To je kao jezik. On izumre kad njegov pretposljednji govornik umre, jer posljednji nece imati s kime razgovarati.

Ali dok god ima cetvero, petero (a ima i puno vise) ljudi koji su se izjasnili romanticarima, i to samo na ovom sajtu, onda romantika itekako zivi i dise! Wink

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 3:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dosta slabije nego prije ali postoji
ipak mislim kad covjek voli da je romantican
nije vazno koje je doba
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja licno obozavom romantiku a i moj dragi takodje Wink

_________________
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je jos uvek zova,ali retko gde....
Srecom,kod mog dragog i mene je i te kako ziva i 'primenjena' .... Wink

_________________

 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam nepopravljivi romantik, tako da kod mene postoji Very Happy
 
Shelle_89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eeeee.......i ja sam.... Wink
 
nesa_bulje_mesa_2
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Mar 2007
Poruke: 305

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 11:22 am    Naslov poruke: p Na vrh strane Na dno strane

Devojka me zove romansijeru moj nadam se da to znaci da sam romanticna osoba jer se zaista trudim da to budem,cak joj i pisam saljem na kucnu adresu Laughing
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

postoji romantika ako ti je do nekoga stalo i ako se zelis truditi

_________________
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volin romantiku i romantična san osoba....volin kad mi dečko pokloni ružu i kad me ljubi dugo s osjećajem, kad mi šapće lipe stvari, i kad me mazi...ne padan na kola nit na motore....jer ipak svaki dečko ima u sebi neki dio romantike, a auto koji vozi ili ne NE određuju jel romantičan ili ne 8)

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Živa je, naravno ne kao prije...I ne mora bit sa violinama i cvijećem, dovoljno je par lijepih riječi i to je to!
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da jeste, svi smo mi romanticne duse, samo sto to neko pokazujem neko ne, ali u svakom slucaju svi se obradujemo romantici.... za nekoga je to setnja pored reke, gledanje ljubavnih filmova, pijuckanje crnog vina, saputanje s dragom osobom... Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Romantika...Dali je jos uvek ziva? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon