www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Biste li cekale dragog tko je na robiji?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  

Biste li cekale dragog tko je na robiji?
Da u svakom slucaju i nema veze koliko dugo
18%
 18%  [ 13 ]
Da, osim ako je tamo zbog silovanja...
7%
 7%  [ 5 ]
Da, osim ako je tamo zbog silovanja ili ubojstva...
18%
 18%  [ 13 ]
Samo do 15 godina bih mogla ga cekati...
0%
 0%  [ 0 ]
Samo do 10 godina bih mogla ga cekati...
0%
 0%  [ 0 ]
Samo do 5 godina bih mogla ga cekati...
0%
 0%  [ 0 ]
Samo do 3 godine bih mogla ga cekati...
0%
 0%  [ 0 ]
Samo do godinu dana bih mogla ga cekati...
1%
 1%  [ 1 ]
Ne bih cekala nimalo!
35%
 35%  [ 25 ]
Cekala Cekala bih u pocetku ali bih kasnije mozda promijenila stav
17%
 17%  [ 12 ]
Cekala bih, ali samo ako bih se istovremeno zabavljala s drugim osobama
1%
 1%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 70

Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čekala sam jednog dva mjeseca, trebao je bit jedan tjedan ali su se suđenja odužila.
Rekla sam tad i nikad više, koliko god nekoga voljela. On je meni i sam rekao, nemoj da misliš na mene dok sam tamo, nastavi dalje svoj život. Ja nastavila - ali nisam mogla prestat mislit na sebe, ne mogu na silu. Dulje od toga mislim da ne bih mogla. Što da radim, svatko svoju sudbu kroji.


 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da bih ga čekala pa makar bio 40 godina na robiji uopće nije bitno koliko... Šta god mi rekao u fazonu nastavi svoj život bez mene, ja to ne bih uradila. Čekala bih ga jer ga mnoooogo volim Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..::R!ch B!tch::.. je napisao/la sledeće:
naravno da bih ga čekala pa makar bio 40 godina na robiji uopće nije bitno koliko... Šta god mi rekao u fazonu nastavi svoj život bez mene, ja to ne bih uradila. Čekala bih ga jer ga mnoooogo volim Rolling Eyes

Epa 40 godina je previše, a gde je srećna porodica, vaša mala deca i dr.. To je malo glupo da se čeka "40 god" Laughing aj 5-10 ali 40 Laughing Laughing Laughing

_________________

 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa dobro navela sam primjer Neutral Čekala bih ga jer ga iskreno volim... New Spiral

_________________

~ Banetova Žena ~
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 22, 2007 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ga uistinu volim..a voljeti znači voljeti nekoka sa svim njegovim manama i vrlinama..tada bih ga čekala do kraja života ako treba pa da je pobio cijeli svijet.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
idaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 110
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 22, 2007 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad!
uostalom nikad ne bih mogla zavoljeti nekoga ko bi mogao iz bilo kojeg razloga zavrsiti u zatvoru...
 
kampino-e
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jul 2007
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovisi iz zbog cega je tamo zaglavio i naravno o tome jel izgleda kao Wentworth Miller Laughing
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ga ne bih cekala!U ostalom meni takav muskarac ne treba!!!!

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
anabila
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 28 Jul 2007
Poruke: 395

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam....nisam se ansla u takvoj situaciji
 
Zafira
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 2186
Mesto: negde na severu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 04, 2007 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

do sada se nisam nasla u takvoj situaciji,na srecu,al nikad se nezna sta donosi novi dan,mislim da puno zavisi zbog cega je dospeo tamo i prema tome ih se ravnala i razmisljala Question Question

_________________
When everything goes wrong.........................


remember that it could be still worse!!!
 
Fionda Rizzo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 23 Jul 2007
Poruke: 112

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razmislila bih dobro da l' bi ga cekala a i zavisi zbog cega je u zatvoru

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao prvo,ne druzim se sa bitangama tako da nema sanse da cekam nekog koji je u zatvor....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Biste li cekale dragog tko je na robiji? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon