www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto se plasimo ljubavi?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
milenaaaa_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Avg 2006
Poruke: 121

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

plasimo se da opet ne bi doziveli jos jedno razocarenje

 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi se plase da se ne razocaraju u ljubav...
Misle da,ako ih decko/devojka ostavi...da je kraj sveta...ali nije svi cemo se pre ili kasnije opet zaljubiti...i biti srecni sa osobom koju volimo...

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
Strasni GIMLI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 105

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svi smo mi kreteni. mislimo da znamo sta zelimo,ali kada treba ......zbrisemo...da li ne zelimo da prihvatimo neke obaveze ili je nesto drugo u pitanju ne znam....ali na kraju sve u svemu mi pojma nemamo sta hocemo,dosta smo ne sigurni,i u tim trenucima hvata nas panika,i naravno nesto sto je Bogom dato upropastimo....
P.S. kada kaem MI mislim na muski rod..

nemoj da beres brigu naces bojeg ,sigurno ,od tog kretena...dopada mu se drugarica ,smesno .........

_________________
mene niko ne voli Sad
 
dundja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 92

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne plasim se ljubavi. Ljubav je nesto najlepse.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih rekla da se plasim jer je ljubav nesto najlepse na svetu.
Plasim se da mi ta ljubav ne bude uzvracena, plasim se lazi, prevare ali ljubavi ne....
 
stefan80
$$ Ђавољи адвокат $$
<b>$$ Ђавољи адвокат $$</b>



Godine: 43

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 3261
Mesto: $$ DEVIL LAND $$

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno ne znam a mislim da bi svi voleli da znaju odgovor na ovo pitanje!Mislim da do tog odgovora nikad i necemo doci,jer kad si nesrecno zaljubljen pitas se gde si pogresio a kad si srecno zaljubljen onda razmisljas samo o njoj/njemu i kako je ceo tvoj svet,racunas do kog neba si stigao Laughing

_________________

I put od hiljadu milja mora poceti jednim korakom
 
djuka2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 14

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jer u ljubavi nismo vise samo svoji vec nas plasi teret pripadnosti drugom dragom bicu.
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 4:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

plasimo se da ne budemo povredjeni.... Rolling Eyes

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Female Toxic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Nov 2006
Poruke: 169
Mesto: Bjelovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se prvi put u zivotu plasim i ne znam kako se osloboditi. Naime, iako imam samo 19 godina, nikada nisam imala neke avanturice, vec samo dulje veze. Tako se poklopilo... No na zalost, u svima sam se razocarala. Jedan decko me varao, jedan zlostavljao... a i sada sam u vezi koja je pred raskidom.

Trenutno sam upoznala nekoga tko mi se svida i tko je spreman cekati da prekinem vezu, ali tu je taj prokleti strah... Svida mi se ta osoba, djeluje jako drago i pristojno, no ujedno se bojim novog vezivanja i novih povreda...

_________________
Dacu ti gram po gram, ti samo reci am, tvoja sam od cokolade
devojka, pod rukom lepim se, topim u ustima, to sam ja...


.
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja je se ne plasim, ali pretpostavljam da je se ljudi plase zbog toga sto u pojedinim situacijama ne zele da budu povredjeni.

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
ziona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Dec 2006
Poruke: 18

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja vjerujem zbog te stvari sto se zove bit povredjen/a
jer svako bi volio emocija i pruzenje paznje ali neuzvrati se ljubav svakome ili jednom u zivotu ih je neko povredio Razz pa sad nemaju velke vjere u ljubav
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato što nam je teško malo prihvatiti obvezu da pustimo nekog i u naintimije dijelove našeg života, neke stvari se moraju prilagođavat s vremenom
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Zasto se plasimo ljubavi? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon