www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

^^Nesa^^ trazi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
m[1]lleNium
.:|xTr3me Spammer|:.
.:|xTr3me Spammer|:.



Godine: 30

Datum registracije: 26 Jun 2007
Poruke: 1606
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pjesmu imas na sajtu Arrow http://www.domaci.de/download_f_10609_serif_konjevic_pusti_me_vec_jednom.html

 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 16, 2007 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Caos narode, kako je? Evo sad bi vas zamolio da za jos jednu pesmu. Ne znam kako se zove, ali MISLIM da peva Sasa Matic, stvarno nisam siguran. Ide ovako nekako: Od veceras mi smo isti druze ulica je i tvoj dom sa tom zenom nisi imo srece... itd.
Aj nadam se da je neko prepoznao reci. Ako slucajno neko ima nek mi pusti na: nesic_milanche@yahoo.com
VELIKI POZ hvala unapred.
 
mirko29
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 45

Datum registracije: 14 Mar 2004
Poruke: 2729
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 16, 2007 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je to ova pesma imas je ovde na sajtu.http://www.domaci.de/dload.php?action=file&file_id=11270
pooooz
Bonami duet Sasa Matic-Ulicni svirac

Na istom mestu vidjam tebe
skoro svakog dana
imas samo violinu
i lulu bez duvana

Kada prodjes pored mene
u sesir bacis malo para
u oku ti zablista suza
kad krene pesma stara

Od veceras mi smo isti druze
ulica je i tvoj dom
sa tom zenom nisi imo srece
ni ja nisam imo s njom

Od veceras mi smo isti druze
onu nasu zasviraj
ostao sam bez svoje drage
al zivotu nije kraj, nije kraj

Zagledan si u daljinu
hodas ulicom polako
na celu skucala se tuga
vidim da te boli jako

Nemoj da se ljutis stari
ali vise nemam para
napravimo nocas kolce
za dva ulicna drugara

_________________
AKO NE ZNAŠ GDE SI,ONDA SE NISI IZGUBIO...
HVALA TI ŠTO POSTOJIŠ,ŠTO SI ŽIVOT MOJ...

 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 17, 2007 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ubuduće ako ne znaš naziv pesme ili izvođača, molim te da prvo pitaš u ovoj temi Arrow http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=37891 pa tek onda pesmu potražiš ovde. Unapred hvala Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 18, 2007 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E to je ta pesma. Hvala lepo. Ovo za naziv pesme je OK.
POZDRAV
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 17, 2008 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poz narode. E sad mi treba pesma od Duleta Urosevica i Natase Djordjevic. Pesma se zove valjda Bez tebe vise nikada. Aj ako ima neko nek mi pusti na mail nesic_milanche@yahoo.com
POZDRAV
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 17, 2008 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo pomoci, nista ne brini, pesma ce uskoro biti kod tebe! Wink

Pozdrav! Cool
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 18, 2008 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poz narode opet. Tebi Raziel@Nosgoth hvala za link. E sad mi trebaju dve pesme. Jedna znam da se valjda zove JA SAM SAMO PROPALICA, ne znam ko peva. Znam da ide ovako "Ja sam samo propalica, sto prokocka zivot celi, zar ne vidis da do kraja, jedan korak jos me deli..." A druga je Gojko - Neka peva ova kuca. Ova druga mi treba za druga muzikanta.
Ako neko ima neku od ove dve nek javi. Imate mail, pa da se ne ponavljam vise. POZDRAV
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ljudi ima li ko ovaj neki rmx pesme Nade Obric DUGO TE OCEKUJEM? Tu drugu verziju peva neka Tanja, a pesma se isto zove Dugo te ocekujem. Aj ako neko ima ili ako ima link nek javi. POZ
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 06, 2008 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo mene opet! Razz Za tebe ovog puta imam pesmu "Neka peva ova kuca" i naravno - Gojko! Mr. Green Stize uskoro! Very Happy

Uzivaj! Wink

_________________
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 07, 2008 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E bale hvala ti za pesmu. Veliki poz
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav ljudi. E imam jos jednu molbu. Treba mi pesma Posao sam majko u tudju zemlju. Tako mi rekli da se zove, a peva neki Dragan Stojanovic. Aj ako neko ima ili ako bar ima link nek mi javi. Evo i mail nesic_milanche@yahoo.com
Hvala unapred
Poz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> ^^Nesa^^ trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon